گیلانیان
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ Monday, 20 August , 2018
آذر ۱۱, ۱۳۹۶ کد خبر : 63771 خبر ها

اشتغال‌زایی بارزترین نقطه منفی در کارنامه دولت دوازدهم / دولت اشتغال‌زایی را به‌صورت جدی دنبال کند

اشتغال‌زایی بارزترین نقطه منفی در کارنامه دولت دوازدهم / دولت اشتغال‌زایی را به‌صورت جدی دنبال کند

گیلانیان : نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در کارنامه دولت نقاط منفی زیادی وجود داشته و بارزترین آن اشتغال‌زایی است، تصریح کرد: دولت با توجه به وعده‌های انتخاباتی داده‌شده تاکنون در راستای اشتغال‌زایی کارنامه موفقی از خود ارائه نکرده است.

ولی داداشی امروز در واکنش به گزارش عملکرد صدروزه رئیس‌جمهوری اظهار کرد: باید به عملکرد صدروزه دولت منصفانه نگاه کرد چون در کارنامه دولت هم نقاط مثبت و هم نقاط منفی وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه در کارنامه دولت نقاط منفی زیادی وجود داشته و بارزترین آن اشتغال‌زایی است، تصریح کرد: دولت با توجه به وعده‌های انتخاباتی داده‌شده تاکنون در راستای اشتغال‌زایی کارنامه موفقی از خود ارائه نکرده است.

نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی ریشه‌کن کردن معضل بیکاری را مستلزم همت ملی و مشارکت همگانی و دانست و خاطرنشان کرد: برای برطرف شدن معضل بیکاری جوانان تحصیل‌کرده باید فرهنگ اشتغال در بین مسئولین عالی‌رتبه کشور و اقشار مختلف مردم ایجاد شود.

عضو مجمع نمایندگان استان گیلان با اشاره به اینکه انتظار نمایندگان مجلس از دولت دوازدهم این است که بحث اشتغال‌زایی را به‌صورت جدی دنبال کند، بیان کرد: نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در بحث قانون‌گذاری، نظارت و حمایت از سرمایه‌گذاری آمادگی کمک به دولت را دارند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*