گیلانیان
دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ Monday, 30 January , 2023
آوریل 24, 2013 کد خبر : 18370 خبر ها

جبار کوچکی نژاد :

اصولگرایان گیلان به وحدت می‌رسند

اصولگرایان گیلان به وحدت می‌رسند

گیلانیان : نماینده مردم رشت در مجلس گفت: اصولگرایان گیلان برای معرفی نامزدهای انتخاباتی شوراهای اسلامی شهر رشت به وحدت می‌رسند.

جبار کوچکی‌نژاد با اشاره به وضعیت نامزدی اعضای دوره سوم شورای اسلامی شهر رشت در انتخابات دور چهارم این نهاد، اظهار کرد: در این دوره از انتخابات هیچ‌‌کدام از اعضای دوره سوم ثبت‌نام نکردند.

وی درباره وحدت اصولگرایان برای معرفی اعضای شورای اسلامی شهر رشت، گفت: تلاش اصولگرایان برای رسیدن به وحدت است و به‌زودی جمع بزرگی از اصولگرایان به وحدت می‌رسند.

این مسئول با تاکید بر ضرورت هوشیاری مردم در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، خاطرنشان کرد: مردم افراد امین را برای ورود به شورا انتخاب کنند.

وی با بیان اینکه انتخابات یکی از رویدادهای مهم سیاسی کشور است، اذعان کرد: حضور گسترده و با صلابت مردم در انتخابات یازدهم ریاست جمهوری و دوره چهارم شوراهای اسلامی شهر و روستا حماسه بزرگ سیاسی را رقم می‌زند و دشمن با این مشارکت ملی مٱیوس می‌شود.

کوچکی‌نژاد فعالیت شوراهای اسلامی شهر و روستا را کمتر از مجلس ندانست و متذکر شد: عمران و آبادانی یک شهر و روستا بستگی به تلاش اعضای شورای آن و همبستگی با مردم دارد.

وی‌ اعتمادسازی را یکی از وظایف مهم اعضای شوراها دانست و یادآور شد: اعضای شورا به عنوان امین مردم باید اعتمادسازی کنند و به فکر توسعه شهر و روستا و جلوگیری از عقب‌ماندگی باشند. / منبع : فارس

 

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی