گیلانیان
یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱ Sunday, 27 November , 2022
جولای 31, 2011 کد خبر : 1962 خبر ها

علی رغم انعکاس وسیع سخنان سعادتی در رسانه های مجازی و مکتوب

استاندار گیلان تکذیب کرد

استاندار گیلان تکذیب کرد

به گزارش گیلانیان به نقل از فارس : مهدی سعادتی در جلسه شورای اداری استان با اشاره به برخی اظهار نظرهای غیرمنصفانه و تخریب‌گونه تعدادی از وبلا‌گ‌ها و سایت‌های غیررسمی از سخنان استاندار گیلان در جلسه اخیر هیئت دولت، اظهار داشت: بنده در این جلسه بیان کردم که ایران دارای پیشرفت‌های گسترده‌ای است ولی برخی سایت‌ها به نقل از بنده عنوان کردند که ایران را قبلا به نام کوروش کبیر می‌شناختند و امروز به نام احمدی‌نژاد کبیر می‌شناسند که سوءاستفاده از این موضوع نشانه بغض و کینه دشمنان است.
وی با بیان اینکه این سایت‌ها در راستای تخریب افکار عمومی کار می‌کنند، افزود: این امر خللی وارد نمی‌کند و باید روحیه کار و تلاش برای به ثمر رساندن کشور اسلامی در پیش گرفته شود.
استاندار گیلان طرح اختلاف‌افکنی بین مدیران را گناهی نابخشودنی و حرام دانست و تصریح کرد: نباید مدیری به خود اجازه دهد که در مسیر پازل دیگران قرار گیرد.
وی با اشاره به اینکه دنیا نقش رهبری در جنگ خلیج فارس و ۳۳ روزه لبنان و ۲۲ روزه غزه را دیده است، اظهار داشت: دنیا دید که چگونه جهان توسط رهبری مدیریت شد.
وی خاطرنشان کرد: دولت احمدی‌نژاد کارگاه سازندگی در کشور را به برکت وجود رهبری، مسئولان و مردم ایجاد کرده است.
استاندار گیلان تکلیف همگان در سال جهاد اقتصادی را کار و تلاش دانست و گفت: در سیاست‌های دولت باید بیشتر تلاش کنیم و دقت لازم صورت گیرد که هیچ عاملی ما را از کار و تلاش واندارد.
وی با اشاره به اینکه بدون کار هیچ عملی قبول نمی‌شود، افزود: اگر کار برای خدا باشد موجب توفیقات می‌شود و باید با عزم و اراده ما برای رضای خدا باشد و بی‌حوصلگلی معنا ندارد.
سعادتی به عملکرد دولت در بخش‌های مختلف اشاره کرد و گفت: دولت در بحث انرژی هسته‌ای توفیقاتی داشت و تا به امروز ۸۰ هزار میلیارد تومان واگذاری امور به بخش خصوصی در کشور صورت گرفت.
وی افزایش تولید قدرت برق، تولید کارخانه سیمان، بیمه روستایی، تخصیص وام‌های اعتباری، ایجاد اشتغال و… را از جمله توفیقات دولت ذکر کرد.

اخبار مرتبط

نظرات

 • با سلام:ظاهرا اقای استاندار وقتی داشتند درفشانی می کردند، متوجه نبودندکه چه می گویند؟ آیا ایشان در جلسه معارفه خود همین حرف را تکرار نکردند؟آیاآن هم دروغ بود؟دینداری و کسوت پاسداری اجازه دروغ به ایشان نمی دهد. بهتر است مواضعشان را بگویند و دفاع کنند نه این که بگویند و تکذیب کنند.

 • پادنگ/فاطمه عاطفی فرد

  ( … ) استاندار باید هشیار باشد که چرا فردی را که بخاطر تخلف فاحش انتخابات برداشته شده بود دوباره آورو مشاورش قرار داد !! روابط عمومی رابرای چه تغییرمی دهند؟چراجلوی ورودمدیر مجله پادنگ را به استانداری را با افترا وسخن چینی می گیرند؟،باهر ذلتی که در توان شیطانی خود دارند نمی خواهند کما فی السابق علی رغم تأکید استاندار ملاقاتی پیش آید! جابجایی برخی مشاوران به صلاح استاندار نبود که با حیله بروی تحمیل کردند.درحالیکه تغییرات باید خانمهای!! مدیر کل ومشاوره درعرصه امور بانوان ،سیاسی ،انتخابات و… که دستهایشان با عوامل دیگر در تحریک جوانان درجریان انتخابات ۸۸ علیه دولت احمدی نژادوتحریک اجتماعات هر از گاهی درجلوی استانداری ،حیف ومیل کردن اعتبارات برای فربه شدن خودوایادی شان و با نیت شکست برنامه های دولت در گیلان ( … ) مشوش کنند!هیأت بازرسی اگر ورود دراستانداری کند قطعا پرونده قطوری (… ) به دستش می رسد که روی فراریان اصولگرا واصلاح طلب را درخارج سفید می کنند. و امورمالی ودفتر فنی هم اما دارد!!
  اگر استاندار این باند مفلوک را از استانداری بیرون نیاندازد استاندار دچار مشکل می شود.دوباره صندوق ها ی آراءبه نفع منافقین پیش می رود.

 • پادنگ/فاطمه عاطفی فرد

  چرا پاسخ را منتشر نکردید؟نکند که این سایت هم ریگی در کفش دارد!

 • با سلام : دسته گل اقای استانداردر صحن علنی مجلس :
  مصطفی​ کواکبیان نماینده سمنان هم که از روز چهارشنبه هفته گذشته در نوبت تذکر بود، اظهار داشت: روز چهارشنبه هفته گذشته وزیر جهاد کشاورزی در صحن علنی گفت‌ که برخی از شما نامه‌هایی در حمایت از واردات داده‌اید که هنوز جوهر آن خشک نشده است؛ سؤال بنده این است که چرا کلی‌گویی می‌شود و چرا نام نمایندگان را نمی‌برند.

  وی همچنین ‌خواستار اعلام اسامی کسانی که از طرح سؤال از رئیس جمهور انصراف داده و امضای خود را پس گرفته‌اند، شد. وی افزود: باید سؤال را در دستور کار قرار داده شود چرا‌که امروز عده‌ای قصد دارند که محمود کبیر را در مقابل داریوش کبیر قرار دهند.

  رئیس مجلس نیز در پاسخ به این تذکر گفت: حالا کسی چیزی گفته و ما نباید هر که هر چی گفت را پاسخ دهیم.

 • وقتی یکی رو که تخصصی در این زمینه ها نداره می کنن استاندار، باید از یه راهی جایگاهشو حفظ کنه دیگه. ایشون چی بگه پیش رییسش؟ از پیشرفت گیلان بعد از ورودش بگه یا از رضایت مندیه مردم؟ اگه دو دوره قبل اومده بود شاید انقدر روش زوم نبود. مردم قهرمانی ها رو دیدن که نمی تونن تاب بیارن. یادشون نرفته تو برف و خشکسالی چه جوری جلوی دولت و بالادستی هاش وایساد بخاطر مردمش.

 • با سلام:سایت گیلانیان نباید بین دوگانه قهرمانی و مخالفان ایشان حرکت کند و برآیند این رفتار به نفع فرد یاافرادی تمام شود . ملاک ها مهم ترند تا اشخاص . ببینیم ملاک هایی که اشخاص را بر اساس آن جذب و یا دفع می کنیم چیست؟ در بسیار از مواقع ملاک ها شخصی و حتی بسیار کوچک تر و غیر منطقی می شوند؛ بنابراین، ممکن است ظلم کنیم، تهمت ناروایی بزنیمو …اگر سایت گیلانیان بتواند مباحث را به چارچوب های مشخصی سوق دهد بسیار خوب است و می تواند باب گفت و گو را بین گروه های مختلف باز کند.

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد