گیلانیان
شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ Saturday, 1 October , 2022
فوریه 7, 2014 کد خبر : 24501 خبر ها

اظهار نظر مسئولان درباره مهار بحران برف باید عقلایی باشد

اظهار نظر مسئولان درباره مهار بحران برف باید عقلایی باشد

گیلانیان : نماینده مردم شهرستان‌های رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی گفت: اظهار نظر مسئولان باید درباره مهار بحران برف عقلایی و محکمه پسند باشد تا علاوه بر جلب اعتماد مردم باعث رنجش آنها نشود.

محمد رهبری املشی عصر امروز در جلسه ستاد بحران برف این شهرستان با بیان اینکه اظهار نظر درخصوص مهار بحران برف باید عقلایی و محکمه پسند باشد، اظهار کرد:روند عملیات خدمات رسانی به مردم رضابت بخش است و باید مسئولان در اظهار نظر طوری عمل کنند که مردم را از خود نرنجانند و از این طریق بتوانند اعتماد مردم را جذب کنند.

وی از قطع مکرر جریان برق از شهروندان چابکسری عذرخواهی و از صبر و بردباری مردم رودسر تقدیر کرد و از مسئولان خواست با اهتمام بیشتر خسارات پیش آمده را پیگیر باشند تا رضایت مردم را جذب کنند.

رئیس اداره اطلاعات شهرستان رودسر در این نشست از ضرورت راه اندازی اتاق مدیریت بحران در این شهرستان خبر داد و خاطرنشان کرد: این امر بی‌تردید زمینه را برای نیازسنجی و هدایت سریع و به موقع نیروها و جلوگیری از هدر رفت امکانات و منابع در زمان بحران احتمالی مهیا می‌کند.

وی بر لزوم شناسایی نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت در مواجهه با بحران‌های احتمالی تأکید کرد و افزود: با شناسایی این موارد و تقویت نقاط مثبت می‌توان بر مشکلات فائق آمد و موانع را به حداق ممکن رساند./منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی