گیلانیان
یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ Sunday, 4 December , 2022
دسامبر 3, 2012 کد خبر : 15115 خبر ها

پس از برگزاری کنگره میرزا صورت گرفت

اعتراض مجمع وبلاگ نویسان و طراحان ارزشی گیلان

اعتراض مجمع وبلاگ نویسان و طراحان ارزشی گیلان

گیلانیان : اینکه بالاخره بعد از گذشت ۳۲ سال از پیروزی انقلاب اسلامی قرار شده است کنگره ای ملی برای بزرگترین شخصیت انقلابی ایران، که با اتحاد قوای بیگانه ی شرق و غرب به خاک و خون کشیده شد برگزار شود اتفاقی است میمون و مبارک که هر دردمند و ارزشمداری در هرکجای کشور و به خصوص در گیلان از شنیدن آن به وجد می آید.

اما سیر اتفاقات انجام شده و کیفیت این کنگره ی به اصطلاح ملّی باعث ایجاد فضاهایی شد که اصلا شایسته ی این شخصیت عظیم نیست، کنگره ملی ای که تنها ۲ ماه قبل از برگزاری، فراخوانش منتشر میشود و یک شکل کاملا سیاسی به خود میگیرد دیگر نمیتواند کنگره نام بگیرد، کنگره ای که  تقدیر شدگان در آن اکثرا از بازیگران بودند نه اندیشمندان و فعالان عرصه میرزاپژوهشی، کنگره ای که آثار شاخص در هر رشته ای را بازشناسی و یا بازنشر نکند، دیگر چه فایده ای دارد؟ آیا هدف از کنگره ملّی میرزا کوچک، نباید بازشناسی این شخصیّت باشد؟ آیا میتوان همایشی پر خرج که فقط چند شخصیت سیاسی در آن به سخنرانی می پردازند و تبدیل به محملی سیاسی میشود را کنگره ملّی نامید؟

درد بنده و دوستانم به عنوان کسانی که در سال گذشته برای اولین بار فراخوان کشوری طراحی پوستر میرزا را با دستانی خالی برگزار کردیم و برای اولین بار نرم افزار جامع نهضت جنگل را با سطح کیفی بالا آماده ی نشر کردیم اما هیچ دستگاهی حاضر نشد هزینه نشرش را متقبل شود، یا سایر دوستان مثل مجموعه «رنگ ایمان» که زحمتهای بسیاری را از سالیان گذشته برای عرصه ی میرزا پژوهی کشیده اند و همچنین بسیاری دیگر که توان بر ذکر نامشان نیست، این استکه بعد از این همه سال وقتی قرار است کنگره ی ملی ای برگزار شود باید حداقل از فعالان حقیقی که با دستهای خالی و با هزینه شخصی برای میرزا کار کرده اند تقدیر و حمایت شود نه از (ر غ )  و چند بازیگر که نه تنها دغدغه ی میرزا و اهدافش را ندارند بلکه برای هر دقیقه ی فعالیتشان اجرت های میلیونی دریافت کرده اند. این حرکات یعنی آن چیزی که برای مسئولین کنگره مهم و ارزشمند است این جلوه های ظاهری است نه فعالیت های واقعی ای که برای شناخت میرزا انجام شده است و اینها برای علاقه مندان و جوانان ایجاد مانع می کند.

حتی دردآورتر آنکه مسئولان این به اصطلاح کنگره آثار جمع آوری شده توسط بنده و دوستانمان را ( که هنوز بابت هزینه هایش بدهکاریم) را بدون اجازه رسمی و حتی بدون ذکر نام در محل کنگره و در سایتشان منتشر کردند، این یعنی نه تنها تقدیر وحمایتی از ما نمی کنند بلکه زحمات ما را بی رحمانه به تاراج می برند.

مدیران کنگره و یا حداقل مدیران استانی که در کنگره نقش داشتند باید تکلیفشان را با افکار عمومی روشن کنند که چه کسی برایشان ارزشمند ومهم است، ( ر غ ) ها و یا ما ؟

اخبار مرتبط

نظرات

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی