گیلانیان
دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱ Monday, 28 November , 2022
فوریه 1, 2016 کد خبر : 45481 خبر ها

استاندار گیلان:

اعضای شورای شهر مشکلات خود را در جلسه‌های محرمانه مطرح کنند

اعضای شورای شهر مشکلات خود را در جلسه‌های محرمانه مطرح کنند

گیلانیان : استاندار گیلان با انتقاد از رسانه‌ای شدن برخی مسایل و مشکلات شوراهای شهر و مسکن مهر، گفت: اعضای شوراهای شهر و مسکن مهر مشکلات خود را در جلسه‌های محرمانه مطرح کنند.

محمدعلی نجفی در مراسم افتتاح دو پروژه ملی و زیربنایی پست ۶۳٫۲۰ کیلوولت و خطوط چهار و دومداره ۶۳ کیلوولت سیادتی‌ـ‌ مسکن مهر رشت با تبریک آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی، اظهار کرد: رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری در هدایت کشور بسیار تاثیرگذار است.

وی به دیپلماسی دولت تدبیر و امید اشاره کرد و گفت: آنها که تا دیروز ما را تکفیر می‌کردند اکنون برای برقراری رابطه با ایران صف کشیدند و باید از فرصت ایجاد شده در پسابرجام استفاده کنیم.

استاندار گیلان با اشاره به وجود حوادث غیر مترقبه در این استان گفت: شبکه‌های خدماتی آب و فاضلاب و برق گیلان فرسوده است.

وی با بیان اینکه قیمت نفت به بشکه‌ای ۲۵ دلار کاهش پیدا کرده است، بیان کرد: با توجه به وجود مشکلات، با قوت در حال کار هستیم.

استاندار گیلان با انتقاد از رسانه‌ای کردن برخی از مسایل و مشکلات توسط اعضای شوراهای اسلامی شهر و مسکن مهر، متذکر شد: اعضای شوراهای شهر و مسکن مهر مشکلات خود را در جلسه‌های محرمانه بیان کنند.

وی با تصریح بر اینکه اعضای شوراهای شهر باید به اختیاراتی که به آنها تفویض شده، عمل کنند، یادآور شد: اعضای شوراهای شهر باید با تدبیر عمل کنند نه آن که هر چه فکر می‌کنند انجام دهند.

نجفی خاطرنشان کرد: به دنبال آرامش در جامعه هستیم و باید به مردم امیدواری دهیم نه اینکه در ایام دهه فجر و انتخابات کاستی‌های جناحی و سیاسی را اعلام کنیم.

به گفته وی، مشکلاتی که عده‌ای در دوره مدیریت خود ایجاد کردند اکنون نسبت به آن اعتراض می‌کنند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد