گیلانیان
جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ Friday, 17 August , 2018
دی ۵, ۱۳۹۵ کد خبر : 55371 خبر ها

امروز در جلسه شورای شهر رشت صورت گرفت

اعضای شورا با کمک یک میلیارد تومانی به تیم سپیدرود رشت موافقت کردند

اعضای شورا با کمک یک میلیارد تومانی به تیم سپیدرود رشت موافقت کردند

گیلانیان : پیشنهاد کمک یک میلیارد تومانی به تیم فوتبال سپیدرود رشت مورد موافقت اعضای شورای اسلامی این شهر قرار گرفت.

به دنبال جمع حامیان تبم فوتبال سپیدرود رشت در مقابل ساختمان شورای اسلامی این شهر، اعضای شورا با پیشنهاد کمک یک میلیارد تومانی به تیم سپیدرود را موافقت کردند.

محمدعلی رفیعی‌نوده عضو شورای اسلامی شهر رشت ظهر امروز در جلسه مذکور اظهار کرد: با توجه به شرایط نامناسب مالی تیم سپیدرود رشت تقاضا داریم کمک مالی به این تیم مردمی انجام شود زیرا تیم سپیدرود قهرمان نیم‌فصل شده و در شرایط فعلی باید از این تیم حمایت‌های لازم صورت گیرد.

محمدحسین واثق‌کارگرنیا، عضو دیگر شورای شهر رشت نیز با بیان اینکه تیم فوتبال سپیدرود رشت نیازمند حمایت است گفت: چنین کمک‌هایی مشکل گشای سپیدرود نیست و سپیدرود شرایط خوبی دارد و باید از همه جوانب مورد حمایت قرار گیرد و بنده اعتقاد دارم باید هر چه سریع‌تر امتیاز باشگاه سپیدرود بر اساس ضوابط و قوانین خریداری شود و مشکلات این تیم مورد بررسی قرار گیرد.

به گزارش فارس، سید عیسی مهدوی فرماندار سابق رشت با دعوت اعضای شورای اسلامی این شهر در صحن شورا حضور یافت و با تبریک پیشاپیش حماسه هشتم و نهم دی ماه گفت: مردم رشت در ۸ دی پیشگام بودند و این برگ زرینی در افتخارات این شهر شد.

وی تصریح کرد: با تمام فراز و فرودهایی که در کارها بود در مجموع عملکرد شورا با توجه به مشکلاتی که شهر دارد خوب بوده و مردم رشت فرهنگ‌دوست و همیشه حاضر بودند و گاهی حق شهروندان را آنگونه که باید، بازخواست نشد.

فرماندار سابق رشت با بیان اینکه مباحثی که در ارتباط با شورا و فرمانداری رشت بود در راستای خدمات رسانی بهتر بود، افزود: به تلاش و خدمتگزاری همدیگر نسبت به مردم اعتماد داریم و دولت موضوع حقوق شهروندی را مطرح کرد و مباحث شهروندی هم گاه به اختلاف سلیقه می‌انجامد ضمن اینکه انتخاب رئیس و هیأت رئیسه شورا دو موضوع چالشی بوده اما به مباحث خوبی منتهی می‌شد. / منبع : فارس

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*