گیلانیان
جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ Friday, 29 May , 2020
می 22, 2020 کد خبر : 78605 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

سرپرست پلیس‌راه استان گیلان :

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های گیلان

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های گیلان

گیلانیان : سرپرست پلیس‌راه استان گیلان از اعمال محدودیت‌های ترافیکی دو جاده استان گیلان در روزهای سه، چهار و پنج خرداد خبر داد.

سرهنگ جاور صفاری امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه احتمال ورود مسافران بسیار به استان گیلان بسیار زیاد است، اظهار کرد: با توجه به تعطیلات عید فطر پیش‌بینی ما است که خودروهای بسیار زیادی از دیگر استان‌های کشور به استان گیلان وارد شوند.

وی با اشاره به اعمال محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های استان گیلان تصریح کرد: تردد کامیون و تریلر به‌جز حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه روزهای سه، چهار و پنج خرداد در جاده قدیم رشت – قزوین و آستارا – اردبیل و بالعکس و همچنین از ساعت هشت‌تا ۲۴ روز جمعه ۹ خردادماه در جاده قدیم رشت – قزوین و بالعکس ممنوع است.

سرپرست پلیس‌راه استان گیلان با اذعان به اینکه حجم ترافیکی در جاده‌های استان بسیار زیاد است، گفت: با ورود احتمالی مسافران به استان گیلان در ایام تعطیل راهی جز اعمال محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های استان نداریم.

صفاری با درخواست از مردم در خصوص کاهش سفر به استان گیلان بیان کرد: با توجه به‌احتمال افزایش شیوع کرونا در استان گیلان از مردم و مسافران درخواست دارم از انجام سفرهای غیرضروری به استان گیلان خودداری کنند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

اسناد دفاع‌ مقدس رزمندگان استان گیلان منتشر می‌شود

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان :

اسناد دفاع‌ مقدس رزمندگان استان گیلان منتشر می‌شود

امنیت سرمایه‌گذاری را در استان تأمین می‌کنیم

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری :

امنیت سرمایه‌گذاری را در استان تأمین می‌کنیم