گیلانیان
پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ Thursday, 28 May , 2020
فوریه 8, 2017 کد خبر : 56741 خبر ها

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان :

اعمال محدودیت‌های ترافیکی راهپیمایی ۲۲ بهمن در رشت

اعمال محدودیت‌های ترافیکی راهپیمایی ۲۲ بهمن در رشت

گیلان : رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان از اعمال محدودیت‌های ترافیکی همزمان با راهپیمایی روز ۲۲ بهمن در شهر رشت خبر داد.

محمدرضا محمدی با اشاره به اعمال محدودیت‌های ترافیکی همزمان با راهپیمایی روز ۲۲ بهمن در این شهر اظهار کرد: در راستای برگزاری با شکوه مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن و تسهیل در رفت و آمد، پلیس راهنمایی و رانندگی با ایجاد امنیت ترافیکی محدودیت‌هایی را در مسیرهای راهپیمایی اعمال می‌کند.

وی به انتقال خودروهای متوقف شده در مسیرهای راهپیمایی روز ۲۲ بهمن به پارکینگ اشاره کرد و افزود: از ساعت شش صبح روز ۲۲ بهمن‌ماه جاری شهروندان از توقف خودروها در مسیرهای راهپیمایی خودداری کرده و پلیس را یاری کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان، محدودیت‌های ترافیکی را در چهار مسیر منتهی به میدان مصلا در شهر رشت خواند و بیان کرد: تردد و پارک خودرو از میدان شهدای ذهاب به طرف خیابان امام خمینی (ره) تا مصلای رشت ممنوع است.

محمدی از اجرای محدودیت‌های ترافیکی از مسیر مسجد جامع کاسه‌فروشان به خیابان و میدان مطهری همزمان با راهپیمایی روز ۲۲ بهمن در شهر رشت خبر داد و گفت: روز ۲۲ بهمن ماموران از پارک و تردد هرگونه خودرو در مسیر خیابان آزادگان به میدان فرهنگ جلوگیری می‌کنند.

وی با اشاره به محدودیت تردد وسایل نقلیه از مسیر ورزشگاه شهید عضدی ـ نامجو به طرف خیابان پرستار و میدان فرهنگ، اظهار کرد: شهروندان در راستای اجرای بهتر مراسم روز ۲۲ بهمن پلیس را یاری می‌کنند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های گیلان

سرپرست پلیس‌راه استان گیلان :

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های گیلان

حمایت از قدس و مردم مظلوم فلسطین واجب شرعی است

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان :

حمایت از قدس و مردم مظلوم فلسطین واجب شرعی است

عرصه جهاد در همه سرزمین‌های فلسطینی گسترش یابد

رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنان زنده و تلویزیونی به‌مناسبت روز جهانی قدس:

عرصه جهاد در همه سرزمین‌های فلسطینی گسترش یابد