گیلانیان
دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ Monday, 30 January , 2023
ژانویه 20, 2013 کد خبر : 16556 خبر ها

در شهرستان رشت صورت می گیرد:

افتتاح بیش از ۱۷۶ پروژه در ایام دهه فجر ‏

افتتاح بیش از ۱۷۶  پروژه در ایام دهه فجر ‏

 اختصاصی گیلانیان : سید ولی‌الله عظمتی امروز در جمع اعضای کمیته اطلاع‌رسانی ستاد دهه فجراین شهرستان گفت :‌ انقلاب اسلامی یک پدیده بی نظیر ومنحصر به فرد می باشد ومسلما متفاوت باتمامی انقلابهای جهان است زیرا این انقلاب تبلور اراده یک ملت وآرمان خواهی وعدالت طلبی یک رهبر فرزانه بوده است  ودهه فجر یکی از مهم‌ترین وقایع تاریخ نظام جمهوری اسلامی  ایران است.

وی افزود :نقش بی بدیل وپایداری ملت ایران در پیروزی انقلاب اسلامی در عصر حاضر موج بیداری جهانیان را ایجاد نموده است .

عظمتی با اشاره به اینکه منشا تمام فعالیت‌های انقلاب دهه فجر بوده است،‌ تصریح کرد: دهه فجز و۲۲ بهمن نتیجه حضور یکپارچه مردم در کنار حضرت امام وتوجه بی چونه وچرای مردم به فرمایشات ایشان بوده است.

فرماندار رشت اذعان داشت: نظلام اسلامی ما دراین ۳۳ سال پیشرفتهای قابل ملاحظه ای را در علوم مختلف داشته است وقطار پیشرفت ،توسعه وتعالی ایران با سرعت هرچه تمام تر در حال گذر از مرزهای توسعه نیافتگی وجهان سومی میباشد .

عظمتی ادامه داد: با وجود تمام تهدیدها، ایران اسلامی به پیشرفت‌ها و برداشتن گام‌های سیاسی برای پیشبرد نظام ادامه می‌دهدورمز پیروزی انقلاب به پایداری ملت ایران وابسته است .

سید ولی الله عظمتی با اشاره به اینکه همواره انقلاب در حال تحرک و پیشرفت بوده است، افزود: در ۳۳سال پیروزی با شکوه انقلاب اسلامی  در تمام بخش‌ها به ویژه در عمران و آبادانی، رسیدگی به نیازهای  مردم در دورترین نقاط کشور گامهای اساسی برداشته شده است .

وی خاطر نشان کرد: در سالهای پس از انقلاب فاصله روستاها و شهرها با وجود امکانات رفاهی وخدماتی کمتر شده است ودر ایام دهه فجر ،هرساله شاهد عمران و آبادانی هرچه بیشتر روستاها هستیم

عظمتی با اشاره به افتتاح بیش از ۱۷۶  پروژه در ایام دهه فجر در شهرستان رشت خاطر نشان کرد :در ایام دهه فجر در شهرستان رشت ۱۷۶ پروژه با اعتبار ۱۴۸ میلیارد و ۳۲۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان مورد بهره‌برداری قرار میگرد

وی ادامه داد: با افتتاح این پروژه‌ها برای یک‌ هزار و ۷۹۵ نفر اشتغال ایجاد میشود .

وی افزود: ۱۰ پروژه خصوصی با هزینه کرد ۷۰ میلیارد و ۵۶۰ میلیون تومان با اشتغال ۹۲۰ نفر و ۱۶۶ پروژه دولتی با هزینه۷۷میلیارد و ۸۱۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان با اشتغال ۸۶۸ نفر به بهره‌برداری می‌رسد.

منبع : روابط عمومی فرمانداری رشت

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی