گیلانیان
جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ Friday, 9 December , 2022
ژانویه 19, 2016 کد خبر : 45201 خبر ها

فرماندار رشت خبر داد

افتتاح پارک ۵۰۰ هکتاری رشت در دهه فجر

افتتاح پارک ۵۰۰ هکتاری رشت در دهه فجر

گیلانیان : فرماندار رشت از افتتاح پارک ۵۰۰ هکتاری این شهرستان در دهه فجر خبر داد.

سید عیسی مهدوی بعد از ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار این شهرستان اظهار کرد: برداشتن تحریم‌ها و اجرای موفقیت‌آمیز برجام با تلاش دولت و پشتیبانی مقام معظم رهبری تحقق پیدا کرده است.

وی افزود: امیدواریم از مزایای این توافقنامه در عرصه داخل بهره‌مند شویم و جمهوری اسلامی نشان داد در عرصه بین‌المللی با اقتدار حضور دارد.

فرماندار رشت اقتدار نظام اسلامی در عرصه بین‌المللی را به برکت خون شهدا دانست و گفت: دهه فجر انقلاب اسلامی را در پیش داریم و امسال حضور حماسی ملت ایران در پای صندوق‌های رأی از دیگر برنامه‌ریزی‌های انجام شده است.

وی با بیان اینکه امسال با توجه به کمبود اعتبارات پروژه‌های بسیاری در دهه فجر انقلاب اسلامی در رشت به بهره‌برداری می‌رسد، تصریح کرد: دهه فجر امسال طرح بازیابی فضای شهری در رشت افتتاح می‌شود.

مهدوی گسترش فضای سبز شهری را از جمله برنامه‌های دهه فجر در رشت عنوان کرد و یادآور شد: پارک ۵۰۰ هکتاری رشت دهه فجر امسال افتتاح می‌شود.

وی یادآور شد: روند انتخابات از ۲۶ دی ماه امسال با ثبت‌نام نامزدها آغاز شده و هفتم اسفند ماه امسال حضور پر شور مردم پای صندوق‌های رأی حائز اهمیت است.

فرماندار رشت با اشاره به اینکه فرصت خدمتگزاری را باید برای تمام افراد فراهم کنیم، خاطرنشان کرد: مدیران ما سرمایه‌های اجتماعی هستند و  یا با موازین اسلامی تربیت شدند.

به گزارش فارس، در جلسه مذکور مونا ابروفراخ به عنوان معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار رشت معرفی و از تلاش‌های محمد مجد قدردانی شد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی