گیلانیان
چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ Wednesday, 30 November , 2022
سپتامبر 29, 2012 کد خبر : 12838 خبر ها

در دنیای دیپلماسی :

افزایش اختلافات سران کاخ سفید با رژیم صهیونیستی بر سر ایران

افزایش اختلافات سران کاخ سفید با رژیم صهیونیستی بر سر ایران

نخست وزیر رژیم صهیونیستی سعی کرد تنش‌های پیش آمده با کاخ سفید بر سر ایران را برطرف کند.
به گزارش گیلانیان ، به نظر می‌رسد اختلافات آمریکا و رژیم صهیونیستی بر سر نحوه برخورد با ایران به تنش میان دو طرف انجامیده است. با این وجود اوباما و نتانیاهو سعی کردند که همبستگی خود را در باره مواجهه با برنامه هسته‌ای ایران نشان دهند. آنگونه که الجزیره انگلیسی گزارش کرده است رییس جمهور آمریکا و نخست وزیر رژیم صهیونیستی در یک گفت وگوی تلفنی برهدف خود که جلوگیری از ایران برای دستیابی به سلاح هسته‌ای است تاکید کردند. این گزارش می‌افزاید به دنبال تنش‌های پیش آمده بر سر مسئله هسته‌ای ایران بین آمریکا و اسراییل، باراک اوباما و بنیامین نتانیاهو سعی کردند که همبستگی خود را در این ارتباط نشان دهند.
الجزیره انگلیسی همچنین گزارش کرده است که اوباما به جای ملاقات رودرو با نتانیاهو به صورتی تلفنی با او گفت وگو کرده است که این نشاندهنده نارضایتی وی از مواضع نتانیاهو در سخنرانی‌ اش در سازمان ملل است.
نتانیاهو از سخنرانی خود در سازمان ملل که در آن یک خط قرمز مشخص برای حمله نظامی به ایران ترسیم کرد برای فشار بر کاخ سفید استفاده کرد. از سوی دیگر وی به کاخ سفید این پیام را داد که تا پیش از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا مرتکب اقدامی نخواهد شد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد