گیلانیان
دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱ Monday, 26 September , 2022
فوریه 18, 2014 کد خبر : 24857 خبر ها

افزایش رضایت گردشگران هدف مهم برنامه ریزی ها برای نوروز۹۳ در گیلان است

افزایش رضایت گردشگران هدف مهم برنامه ریزی ها برای نوروز۹۳ در گیلان است

گیلانیان : مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری گیلان گفت : جلب و افزایش رضایتمندی گردشگران و میهمان نوروزی، مهمترین اولویت این نهاد در برنامه ریزی برای نوروز ۹۳ در استان است

ˈ رضا علیزاده ˈ عصر سه شنبه در جلسه ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی شهرستان رشت اظهار کرد : فراهم کردن شرایط مناسب برای گردشگران، استمرار سفر به استان را به همراه خواهد داشت .

وی جلوگیری از بروز کمترین انحراف از سوی اماکن اقامتی و پذیرایی استان در ارائه خدمات را از مهمترین راهکارهای افزایش رضایتمندی مسافران عنوان کرد .

مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری گیلان خاطر نشان کرد : کم فروشی ، گران فروشی ، رعایت نکردن مسایل بهداشتی و ارائه نکردن خدمات مطلوب مانع از ایجاد احساس خوشایند در مسافران می شود .

علیزاده با اشاره به فضای ایجاد شده از سوی دولت تدبیر و امید گفت : دولت در تلاش است تا با ارائه راهکارهای خلاقانه، علاوه بر ترغیب مردم به انجام سفر ، مواهب اقتصادی مطلوبی نیز برای بخش های خدماتی فراهم شود .

وی آماده سازی مراکز فروش صنایع دستی ، آماده سازی اماکن گردشگری از جمله موزه میراث روستایی و نظارت بر نحوه ارائه خدمات در اماکن اقامتی را از مهمترین برنامه های این نهاد برای میزبانی از مسافران نوروزی دراستان عنوان کرد .

مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری گیلان به دستور استاندار مبنی بر ضرورت زیبا سازی فضای استان اشاره و خاطر نشان کرد : برنامه ریزی های لازم برای تحقق این امر از جمله برگزاری مانوری با همکاری جمعیت هلال احمر برای پاکسازی استان از زباله انجام شده است .

علیزاده استفاده از ظرفیت اقتصادی حضور مسافران در گیلان را از دیگر اولویت های این نهاد عنوان و تصریح کرد : تلاش بر این است تا با ارائه راهکارهایی با افزایش ماندگاری مسافرانی که قصد عبور از استان را دارند؛ از ظرفیت اقتصادی حضور گردشگران بیشترین بهره را برد .

وی استقرار گروه های اطلاع رسانی در مدخل ورودی و راه های مواصلاتی استان برای راهنمایی مسافران را از جمله برنامه ریزی ها برای افزایش ماندگاری مسافران عنوان کرد ./منبع : ایرنا

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی