گیلانیان
چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ Wednesday, 26 June , 2019
بهمن ۱۷, ۱۳۹۷ کد خبر : 71904 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) :

افزایش ۲/۵ برابری اعتبارات اشتغالزایی مددجویان کمیته امداد

افزایش ۲/۵ برابری اعتبارات اشتغالزایی مددجویان کمیته امداد

گیلانیان : رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) از افزایش ۲/۵ برابری اعتبارات اشتغالزایی مددجویان این نهاد خبر داد و گفت: اعتبار اشتغال مددجویان برای سال آینده به ۵ هزار میلیارد تومان رسیده است.

سید پرویز فتاح ظهر چهارشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان رودبار که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد با گرامیداشت ایام دهه فجر و یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مدافع حرم، گفت: اقتدار و عزت امروز مرهون و مدیون امام خمینی (ره) و شهدا است.

وی با بیان اینکه یکی از مشکلات اساسی در کشور عمل نکردن مسئولان به وعده های خود است، افزود: این موضوع از آفت‌های کشور است.

فتاح عزت مردم ایران را مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی عنوان کرد وگفت: امروز تمام دنیا در برابر اقتدار و عزت  انقلاب اسلامی تسلیم شده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه امروز دشمنان از هر فرصت برای ضربه زدن به نظام اسلامی استفاده می کنند، ادامه داد: دشمنان با اعمال شدیدترین تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی می‌خواهند مردم ایران را نسبت به نظام نا امید کنند اما پیروز اصلی این میدان مردم ایران هستند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با بیان اینکه مسئولان وام‌دار ملت ایران هستند، افزود: مردم در سخت‌ترین شرایط همواره پای نظام و آرمان‌های امام راحل و شهدا و انقلاب اسلامی مانده‌اند و در شرایط حساس کشور هم جلوتر از مسئولان عمل می‌کنند.

فتاح با اشاره به اینکه در شرایط سخت اقتصادی، بیشترین آسیب متوجه محرومان و مددجویان کمیته امداد است، گفت: ما خادمان ملت به ویژه محرومان هستیم و باید با تمام توان از ظرفیت‌های موجود برای حل مشکلات نیازمندان بهره گیریم و اجازه ندهیم فشار اقتصادی بیشتری به مددجویان وارد شود.

وی بر ضرورت ایجاد وفاق و همدلی در کشور تاکید و تصریح‌کرد: افزایش ۶۰ درصدی کمک‌های مردمی به نیازمندان در گیلان، یکی از این همدلی‌ها و وحدت مردم است که باعث ناامیدی دشمنان می‌شود.

فتاح با قدردانی از دولت و مجلس به دلیل همراهی با کمیته امداد برای حل مشکلات مددجویان، اظهارکرد: تصویب تبصره ۱۶ بودجه در مجلس باعث شد تا اعتبار اشتغال این نهاد از ۲ هزار میلیارد تومان به ۵ هزار میلیارد تومان افزایش پیدا کند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

دلیل تغییر محور توسعه گیلان از کشاورزی به گردشگری است

مسئول سازمان بسیج اساتید گیلان :

دلیل تغییر محور توسعه گیلان از کشاورزی به گردشگری است

استاندار گیلان تغییر می‌کند

جبار کوچکی نژاد :

استاندار گیلان تغییر می‌کند

اختصاص ۴۰۰ میلیارد تومان وام اشتغال کم بهره به روستاییان

معاون امور اقتصادی استاندار گیلان :

اختصاص ۴۰۰ میلیارد تومان وام اشتغال کم بهره به روستاییان

– نوروزHomayoun Shajarian – Norouz