گیلانیان
جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸ Friday, 23 August , 2019
بهمن ۲۱, ۱۳۹۷ کد خبر : 71964 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

مدیر عامل شرکت سهامي برق منطقه اي گيلان خبر داد :

افزایش ۱۰ برابری طول خطوط ۲۳۰ کیلوولت

افزایش ۱۰ برابری طول خطوط ۲۳۰ کیلوولت

گیلانیان : مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان از افزایش ۱۰ برابری طول خطوط ۲۳۰ کیلوولت در بعد از انقلاب نسبت به قبل از انقلاب خبر داد.

« عظیم بلبل آبادی» مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، در خصوص افزایش طول خطوط انتقال در سطح ۲۳۰ کیلوولت گفت:

طول خطوط انتقال در سطح ۲۳۰ کیلوولت شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان در قبل از انقلاب ۱۰۰٫۶۱ کیلومتر مدار بود که این مقدار در بعد از انقلاب و در آستانه چهلمین بهار انقلاب اسلامی ایران به ۱۰۹۹٫۳۷ کیلومتر مدار افزایش پیدا کرد. به عبارتی شاهد رشد ۱۰ برابری طول خطوط ۲۳۰ کیلوولت در بعد از انقلاب نسبت به قبل از انقلاب بودیم.

بلبل آبادی ادامه داد: در دوران قبل از انقلاب در بخش خطوط انتقال در سطح ۴۰۰ کیلوولت ، هیچگونه احداث خطی نداشتیم. این در حالی است که در دوران چهل سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران با عنایت حق تعالی توانستیم  ۲۵۶٫۴۷ کیلومتر مدار خط در بخش ۴۰۰ کیلوولت احداث کنیم.

مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان به مقایسه وضعیت خطوط فوق توزیع در سطح  ۶۳ و ۱۳۲ کیلوولت در دوران قبل از انقلاب و بعد از انقلاب پرداخت و گفت: طول خطوط ۶۳ کیلوولت هوایی و زمینی۵۵۷٫۵ کیلومتر مدار بود که این مقدار در دوران چهل سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران به ۱۳۹۹٫۴۳ کیلومتر مدار افزایش پیدا کرد. به عبارتی شاهد رشد ۲ برابری طول خطوط ۶۳ کیلوولت در بعد از انقلاب نسبت به قبل از انقلاب بودیم. همچنین طول خطوط ۱۳۲ کیلوولت شرکت برق گیلان در قبل از انقلاب ۶۴٫۳ کیلومتر مدار بود در حالی که این مقدار در بعد از انقلاب به ۸۶٫۸۴ کیلومتر مدار افزایش پیدا کرد.

 

 

دفتر روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

– نوروزHomayoun Shajarian – Norouz