گیلانیان
شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱ Saturday, 28 January , 2023
اکتبر 5, 2012 کد خبر : 13014 خبر ها

معاون استاندار گیلان خبر داد

افزایش ۴۰ درصدی سفر به گیلان

افزایش ۴۰ درصدی سفر به گیلان

گیلانیان : معاون امور عمرانی استاندار گیلان از افزایش ۴۰ درصدی سفر به این استان خبر داد و گفت: افزایش گردشگری نیازمند تغییر رویکرد در بخش راننده و خودرو است. محمد اکبرزاده در جمع راهوران محلی گیلان با تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار کرد: بسیاری از امنیت و آسایش جامعه مرهون تلاش پلیس است. وی گیلان را پس از تهران متراکم‌ترین شهر ایران عنوان کرد و افزود: راه‌ها در کشور به سرعت در حال ساخت است.
اکبرزاده از افزایش ۴۰ درصدی سفر به گیلان خبر داد و تصریح کرد: تولید خودرو در بخش صنعت افزایش داشته و رشد گردشگری و توسعه جاده‌های فرعی و اصلی این پیام را به ما می‌دهد که به سرعت رویکردها در بخش راننده و خودرو باید تغییر کند.

معاون استاندار گیلان با بیان اینکه جاده‌های استان در بخش‌های مختلف در حال گسترش است، خاطرنشان کرد: امنیت بالاترین نعمت در جامعه محسوب می‌شود و تمام تلاش‌ها برای ایجاد این امر است.

وی بر ایجاد امنیت در حمل و نقل تاکید کرد و گفت: امنیت اقتصاد گردشگری وابسته به امنیت در روستاها و شهرهاست و مسئولان عهده‌دار ایمن‌سازی این بستر هستند.

اکبرزاده مقاوم‌سازی مسکن روستایی و ورزش روستاها را با هدف توسعه گردشگری در دولت نهم و دهم دانست و ابراز کرد: امنیت در زیرساخت تلاش و فعالیت را به همراه دارد و این زیرساخت باید در روستاها فراهم شود.

معاون امور عمرانی استاندار گیلان خواستار اجرای برنامه‌های کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت در روستاها شد و بیان کرد: می‌توانیم بهتر از گذشته در میدان باشیم.

وی با اشاره به اینکه کشته شدن یک نفر موجب متاثر شدن نظام اجتماعی کشور می‌شود، اذعان کرد: فرهنگ دوباره اندیشیدن و به‌هنگام کردن برنامه‌ها در گیلان وجود دارد و از اکنون باید به استقبال از زمستان و نوروز سال ۹۲ برویم.

اکبرزاده بر مشخص شدن نقاط قوت و ضعف برنامه‌ها تاکید کرد و یادآور شد: راهوران محلی در کاهش تصادفات موثر هستند.

معاون استاندار گیلان اظهار امیدواری کرد که کشته‌های جاده‌ای گیلان در ۶ ماه دوم سال جاری کاهش پیدا کند و گفت: اجرای طرح‌های نو می‌تواند در امر مذکور تاثیرگذار باشد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی