گیلانیان
سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ Tuesday, 7 February , 2023
جولای 30, 2012 کد خبر : 11184 خبر ها

لاهوتي خبر داد:

افطار همدلی احمدی‌نژاد با نمایندگان

افطار همدلی احمدی‌نژاد با نمایندگان

گیلانیان : مهرداد لاهوتی با بیان این که ضیافت افطار محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور برای نمایندگان امشب در فضای صمیمی و دوستانه برگزار شد، افزود: در این مهمانی اکثر نمایندگان و چهره‌های شاخص مجلس و همچنین اعضای هیات رئیسه و طیف‌های مختلف نمایندگان حضور داشتند.
« در ابتدای این ضیافت افطار محمدرضا فرزین سخنگوی طرح تحول اقتصادی دولت درخصوص ثمرات قانون هدفمند کردن یارانه‌ها توضیحاتی برای نمایندگان ارائه کرد. همچنین نیکزاد وزیر راه و شهرسازی درخصوص ساخت و ساز مسکن به خصوص مسکن مهر در کشور به نمایندگان گزارش داد.

نماینده لنگرود در مجلس افزود: سپس علی لاریجانی در این جمع صحبت کرد و خواستار وحدت و همدلی و همچنین صرفه‌جویی مسوولین جهت مقابله با تحریم‌ها شد.

لاهوتی گفت: البته لاریجانی تاکید کرد که شرایط کشور به گونه‌ای است که باید از تولید و تولیدکننده حمایت خاصی به عمل آمد تا بتوان از تحریمها عبور کرد.وی با بیان این که محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور نیز در این جمع بر وحدت و همدلی مسوولین تاکید کرد اظهار داشت: رئیس جمهور نیز خواستار تلاش مسوولین جهت مقابله با تحریم‌ها و ضرورت وحدت و همدلی و کمک به یکدیگر جهت عبور از هرگونه مشکلات شد.

منبع :  جام‌جم آنلاین

 

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی