گیلانیان
یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ Sunday, 25 October , 2020
سپتامبر 21, 2020 کد خبر : 79766 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

فرمانده سپاه قدس گیلان :

اقتدار ایران زیر سایه دفاع مقدس؛ کسی جرأت نگاه چپ به کشور را ندارد

اقتدار ایران زیر سایه دفاع مقدس؛ کسی جرأت نگاه چپ به کشور را ندارد

گیلانیان : فرمانده سپاه قدس گیلان اقتدار و امنیت ایران را برگرفته از تجارب دوران دفاع مقدس دانست و گفت: هم‌اکنون کسی جرأت نگاه چپ به کشور را ندارد.

سردار محمد عبدالله‌پور شامگاه یکشنبه در جمع خبرنگاران در برنامه گنج بی پایان ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد امام(ره) و شهدا اظهار داشت: در گذشته گروه‌های ضدانقلاب زیادی علیه ما فعالیت می‌کردند که هم‌اکنون به برکت مجاهدت رزمندگان اثری از آنها نیست.

فرمانده سپاه قدس گیلان به جایگاه ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی در عرصه داخلی و بین‌المللی اشاره کرد و عنوان داشت: تجربه‌های اندوخته شده از دوران دفاع مقدس باعث شد که اکنون در حوزه‌های مختلف حرفی برای گفتن داشته باشیم.

وی با بیان اینکه همدلی مردم ایران در روزهای سخت و برگزاری اقداماتی نظیر رزمایش مواسات در دنیا بی‌نظیر است خاطرنشان کرد: مردم به این خودباوری رسیدند که با دست خالی هم می‌توان جلوی ظالمان و ستمگران ایستاد.

سردار عبدالله‌پور به تربیت جوانان انقلابی مانند شهید نوری و حججی اشاره کرد و با بیان اینکه انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف پیشرفت کرده است افزود: ما از همان ابتدای انقلاب تحریم بودیم اما در حوزه امنیت غذایی خودکفا هستیم.

فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر اینکه دشمنان حتی حاضر نیستند با پول از آنها دارو بخریم گفت: در دوران دفاع مقدس با کمترین امکانات مقابل دشمن تا دندان مسلح ایستادیم به‌طوریکه آن زمان به‌ازای هر چندنفر یک اسلحه وجود داشت و اکنون نیز اگر فشارها بیشتر شود مقاومت جانانه‌تری می‌کنیم.

وی با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس بارها دشمن را شکست دادیم و امروز نیز کسی جرأت چپ نگاه کردن به ما را ندارد تصریح کرد: قدرت جمهوری اسلامی در عرصه دریایی دشمنان را کلافه کرده است و آنها با صرف هزینه‌های گزاف باز هم توان مقابله با موشک‌های زیر دریایی ما را ندارند.

سردار عبدالله‌پور مقاومت و پیروزی‌های ملت را برگرفته از سیره امام خمینی(ره) و شهدا دانست و بیان داشت: رژیم صهیونیستی و آمریکا امروزه حتی از پس یمن هم برنمی‌آیند زیرا آنها از انقلاب ایران الگو می‌گیرند و جرأت نگاه چپ به حزب‌الله را نیز ندارند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه اگر روزی امر شود که رژیم صهیونیستی را تصرف کنیم ظرف ۲۴ ساعت این فرمان انجام می‌شود افزود: قدرت نظامی ما با درایت رهبر معظم انقلاب و نیروی‌های سه‌گانه ارتش و پنج‌گانه سپاه بالا است.

وی با تاکید بر اینکه با بهره‌گیری از تجارب دفاع مقدس قدرت ایستادگی دربرابر تمام دنیا را داریم خاطرنشان کرد: ناجا و قوه قضاییه برای تامین امنیت نقش‌آفرین هستند اما امنیت کشور مدیون کسانی است که در منطقه شمال غربی از مرزها دفاع می‌کنند و اجازه نمی‌دهند گروه‌های ضد انقلاب وارد کشور شوند.

سردار عبدالله‌پور با اشاره به اینکه سپاه در حوزه محرومیت‌زدایی در کنار مردم است اظهار داشت: در مدت زمان حدود ۳ سال ۲ هزار خانه در گیلان و ۵۰۰ واحد در گلستان را به‌دست مردم رساندیم و مرحله آخر رزمایش مواسات نیز در پایان ماه صفر انجام می‌شود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

یادداشت شریعتمداری :

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

سید عبدالله میرحسینی مقدم، مشاور فنی صندوق چای کشور

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

رشت- علی کشت پرور بین کلایی

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

سپاه و ناجا دو بازوی برقراری و تأمین امنیت در جامعه هستند

در دیدار فرمانده سپاه و انتظامی گیلان تأکید شد:

سپاه و ناجا دو بازوی برقراری و تأمین امنیت در جامعه هستند

ماسک را هر چند ساعت یکبار باید تعویض کرد؟

عضو کمیته علمی ستاد ملی مبارزه با کرونا :

ماسک را هر چند ساعت یکبار باید تعویض کرد؟