گیلانیان
سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ Tuesday, 7 February , 2023
دسامبر 28, 2013 کد خبر : 23376 خبر ها

اقتدا به ولایت فقیه غبار فتنه را از جامعه زدود

اقتدا به ولایت فقیه غبار فتنه را از جامعه زدود

گیلانیان : کیوان اسدپور، فرماندار بندرآستارا در جمع خبرنگاران با بیان اینکه حماسه ۸ دی گیلانیان نشان دهنده بصیرت و هوشیاری مردم این خطه بود، اظهار کرد: در این روز مردم گیلان از هر قشر در دفاع از ارزش‌های انقلاب و ولایت به صحنه آمدند و حماسه‌ای مثال زدنی در تاریخ این مرز و بوم آفریدند.

وی مردم دیار میرزا را مردمانی آگاه به تمام مسائل دانست و خاطر نشان کرد: مردم این دیار بارها در صحنه‌های دفاع از انقلاب حضوری پرشور داشته و اوج آن در حماسه ۸ و ۹ دی ماه سال ۸۸ بود.

عالی ترین نماینده دولت در بندر آستارا با بیان اینکه مردم ولایتمدار و انقلابی ایران اسلامی در حماسه ۹ دی سال ۸۸ سران فتنه را به زباله دان تاریخ انداختند، افزود: در حوادث بعد از انتخابات سال ۸۸ دشمنان می‌خواستند از آب گل آلودی که برخی افراد با حمایت آنان درست کرده بودند، ماهی بگیرند که با بصیرت ملت ایران خودشان در این آب خفه شدند.

وی یکی از اصلی‌ترین مؤلفه‌های شکل‌گیری حماسه ۹ دی را حرمت‌شکنی در عاشورای ۶ دی دانست و خاطر نشان کرد: مردم در روز ششم دی ماه ۸۸ دیدند که بحث اعتراض به انتخابات مطرح نیست و شکستن حرمت مقدسات به میان آمده و شعارها سمت‌و‌ سوی ضد دینی دارد و به این خاطر در ۹ دی به صحنه آمدند و بساط فتنه گران را برچیدند.

فرماندار بندر آستارا تصریح کرد: در ۹ دی مردم به ندای رهبری لبیک گفته و با حضور خود برگ زرین دیگری در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت کرده و حماسه‌ای بزرگ خلق کردند.

دکتر اسدپور با بیان اینکه حمایت از ولایت‌فقیه و ولایت‌مداری ملت در روز ۹ دی‌ماه سال ۸۸متبلور و متجلی شد، گفت: حماسه نهم دی‌ماه آزمون بزرگی برای مردم بود که ملت فهیم و بصیر ایران اسلامی بار دیگر از این آزمون الهی سربلند و پیروز بیرون آمدند./منبع : شبستان

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی