گیلانیان
سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱ Tuesday, 29 November , 2022
می 1, 2016 کد خبر : 48292 خبر ها

اقدامات صیانتی در منابع طبیعی گیلان دارای بازتاب خوبی است

اقدامات صیانتی در منابع طبیعی گیلان دارای بازتاب خوبی است

گیلانیان : رئیس کل دادگستری گیلان با توجه به اهمیت صیانت از منابع طبیعی، اقدامات صورت گرفته در استان را دارای بازتاب خوبی در بین مردم عنوان کرد.

احمد سیاوش‌پور در نشست شورای حفظ حقوق بیت‌المال استان، با تشکر از اقدامات اعضای شورا در سال ۹۴ از پیگیری‌های رئیس کل بازرسی گیلان در جهت برخورد با متخلفان  تقدیر به عمل آورد.

رئیس کل دادگستری گیلان با اشاره به اینکه اولویت‌های مناطق آسیب‌پذیر در سال گذشته، مشخص شده، افزود: یکی از این مناطق گردنه حیران در غرب استان بود که با  اقدامات به‌جا و به‌موقع سازمان بازرسی و سایر نهادهای نظارتی برخورد قانونی در جهت رفع تصرف انجام پذیرفت.

این مقام ارشد قضایی، سرولات در شرق استان را نیز  از جمله مکان‌هایی ذکر کرد که مورد تعرض زمین‌خواران قرار گرفته بود و به همت مسئولین در حال تعیین و تکلیف و برخورد قانونی با متعرضین به منایع ملی و انفال می‌باشد.

سیاوش‌پور با توجه به اهمیت صیانت از منابع طبیعی، اقدامات صورت گرفته در استان را دارای بازتاب خوبی در بین مردم عنوان کرد و یادآور شد: امدواریم در آینده شاهد طبیعتی  سبز بدون کمترین دخل و تصرف باشیم.

وی با بیان تاکیدات رئیس قوه قضائیه در حفظ اراضی ملی، تصریح کرد: نباید با عدم نظارت و تعلل مسئولان بعد از ساخت منازل مسکونی غیر قانونی مجبور به تخریب آن باشیم بلکه باید با نظارت دقیق  در همان ابتدا  از ساخت و سازهای بی مورد در جنگل‌ها و سواحل جلوگیری کرد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد