گیلانیان
چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ Wednesday, 12 December , 2018
آذر ۱۸, ۱۳۹۶ کد خبر : 63918 خبر ها

رمانده سپاه قدس گیلان :

اقدام احمقانه ترامپ ملت‌های مسلمان را متحد کرد

اقدام احمقانه ترامپ ملت‌های مسلمان را متحد کرد

گیلانیان : فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه خداوند مکر دشمنان را به خودشان بازمی‌گرداند گفت: اقدام احمقانه ترامپ ملت‌های مسلمان را متحد کرد.

سردار محمد عبدالله پور امروز در مراسم گرامیداشت شهیدان مدافع حرم نظری، نوری، صفری و تجلیل از چند خانواده معظم شهدا اظهار کرد: سردار علیرضا نظری بعد از سال‌ها تلاش و مقاومت در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل به آرزوی دیرینه خود رسید و در دفاع از حرمین به شهادت رسید.

وی با اشاره به اینکه شهادت پیر و جوان نمی‌شناسد، افزود: شهید بابک نوری جوان رزمنده مدافع حرم به ما یاد داد که می‌توان در جوانی هم شهید و هم الگویی برای همه شهادت‌طلبان شد، بسیاری از افراد نمی‌دانستند شهید صفری پاسدار است و در گمنامی در دفاع از حرم اهل بین برای همیشه ماندگار شد.

فرمانده سپاه قدس گیلان خدمت خالصانه را لازمه شهادت دانست و خاطرنشان کرد: همه شهدا برای خدا رفتند و ما هم اگر برای خدا کارکنیم یقیناً خدا هم ما را هدایت و به ما کمک می‌کند تا در مسیر مجاهدان قرار بگیریم.

وی همچنین به اقدام احمقانه ترامپ در دستور تغییر پایتخت رژیم صهیونیستی از تل‌آویو به قدس اشاره کرد و افزود: کاری را که رئیس‌جمهوری آمریکا انجام داد سال‌ها جمهوری اسلامی را جلو انداخت و اکنون ملت‌های منطقه باقدرت و همبستگی بیشتری در میدان حضور دارند و این از وعده‌های الهی است که مکر دشمنان را به خودشان بازمی‌گرداند.

عبدالله پور با اشاره به جنایت‌های آل سعود در منطقه گفت: دولت عربستان کاری کرد که ما حتی با میلیاردها تومان نمی‌توانستیم مردم یمن را متحدتر در مقابل استکبار جهانی ازجمله کشورهای مرتجع عربی نگه‌داریم.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*