گیلانیان
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ Saturday, 26 September , 2020
فوریه 8, 2019 کد خبر : 71932 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

امام جمعه رشت :

امروزه دوران طلایی ملت ایران است

امروزه دوران طلایی ملت ایران است

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: امروزه در سایه ولایت فقیه ، مودت و مروت در میان مردم، ایران شکوفاترین و بهترین دوران تاریخ خود را سپری می کند.

 آیت الله رسول فلاحتی در خطبه های این هفته نمازجمعه رشت اظهار داشت: بدترین و تلخ ترین دوران ایران مربوط به دوره پهلوی بود که رضا و محمدرضا حیثیت را از ملت ایران گرفته بودند اما هم اینک ما کشوری مستقل هستیم که بنا به گفته سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان، تنها کشوری که در برابر تمامی استکبار جهانی ایستاده فقط ایران است.

وی اضافه کرد: گرچه هم اینک ما در درون خود شاهد مشکلاتی در عرصه های سیاسی و اقتصادی هستیم اما این مشکلات را پشت سر خواهیم گذاشت و هیچوقت ملت و مسئولان خود را با سایر ملل و مسئولان کشورهای دیگر مقایسه نمی کنیم چون ما بهترین مردم و مسئولان را داریم.

وی به در پیش بودن شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) اشاره و بیان کرد: فاطمه اسوه و الگوی تمامی زنان جهان است و شهادت این بانوی بزرگ اسلام را به عالم انسانیت به خصوص به شیعیان جهان تسلیت می گویم.

امام جعمه رشت همچنین به مناسبت های دهه فجر نیز اشاره و خاطرنشان کرد: در روز ۱۹ بهمن ۵۷ نیروی هوایی ارتش با امام بیعت کردند و در این روز همافران و خلبانان با بیعت با امام راحل(ره) همبستگی خود را با ملت ایران اعلام کرده و در طول دفاع مقدس نیز این خلبانان خوش درخشیدند و دشمن را به زانو درآوردند.

نماینده ولی فقیه در گیلان خاطرنشان کرد: ۲۲ بهمن متعلق به هیچ حزب و دسته سیاسی نیست و مربوط به مردم ، خانواده شهدا ، اقشار مختلف و تمامی احزاب و جناح ها است و اگر کسی یا جناحی بخواهد اشتباهی را مرتکب شود، به طور حتم دود آتش، اول به چشم خودش خواهد رفت.

وی با دعوت مردم به حضور گسترده و پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن بیان کرد: مردم فارغ از حزب و جناح و برای خدا، پیامبر، و رهبری در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور می یابند و برنامه ها و انتظارات دشمن را دوباره با شکست مواجه خواهند کرد.

امام جمعه رشت در ادامه یاداور شد: در این ۴۰ سال دشمنان نقشه های زیادی را برای نابودی انقلاب کشیدند اما مردم آگاه ما باعث ناکامی دشمنان شده اند و به طور حتم در راهپیمایی امسال نیز، حضور مردم پشتوانه عظیمی برای نظام اسلامی خواهد بود که تاکنون نیز مردم با تجلی وحدت ثابت کردند در کنار هم و در کنار رهبری ایستاده اند و حکومت مردم سالاری دینی را به جهان نشان دادند.

وی افزود: در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال دشمنان انقلاب حضور گسترده مردم به خصوص نسل چهارم را شاهد خواهند بود و نسل چهارم با حضور آگاهانه در راهپیمایی با آرمان های انقلاب ، امام راحل و خون شهدا تجدید بیعت خواهند کرد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

یادداشت شریعتمداری :

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

سید عبدالله میرحسینی مقدم، مشاور فنی صندوق چای کشور

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

رشت- علی کشت پرور بین کلایی

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

ابعاد فرماندهی بی‌نظیر امام خمینی و دفاع عقلانی، مردمی و سرمایه‌ساز ملت ایران

رهبر انقلاب اسلامی در ارتباط تصویری با مراسم تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس تبیین کردند؛

ابعاد فرماندهی بی‌نظیر امام خمینی و دفاع عقلانی، مردمی و سرمایه‌ساز ملت ایران