گیلانیان
سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ Tuesday, 19 February , 2019
مهر ۱۴, ۱۳۹۶ کد خبر : 62638 خبر ها

فرمانده انتظامی استان گیلان :

امنیت فارغ از هر سلیقه سیاسی متعلق به همه مردم است

امنیت فارغ از هر سلیقه سیاسی متعلق به همه مردم است

گیلانیان : فرمانده انتظامی استان گیلان گفت: امنیت متعلق به همه مردم است و ربطی به تفاوت سلایق سیاسی و نژادی ندارد و تنها کسانی باید در کشور احساس ناامنی کنند که می‌خواهند آرامش جامعه را خدشه‌دار کنند.

سردار محمدرضا اسحاقی ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه نمازجمعه در مصلی رشت با اشاره به جایگاه نیروی انتظامی در جامعه اظهار داشت: نیروی انتظامی مهم‌ترین نهاد اجتماعی و دستگاه برقراری امنیت در جامعه است.

فرمانده انتظامی استان گیلان عنوان داشت: مهم‌ترین وظیفه هر نظام و دولتی، برقراری و حفظ امنیت مالی، جانی و حفظ آبروی مردم آن جامعه است که با حفظ و وجود آن در جامعه، شیرینی زندگی در کام مردم حس می‌شود و زمینه‌های توسعه و تعالی در جامعه به‌وجود می‌آید.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری پیرامون اهمیت وجود امنیت در جامعه گفت: یکی از اصلی‌ترین نیازهای جامعه امنیت است و بزرگترین مشکل کشور زمانی به‌وجود می‌آید که در فضای عمومی جامعه مردم احساس امنیت نکنند.

سردار اسحاقی اعلام کرد: امنیت متعلق به همه مردم است و ربطی به تفاوت سلایق سیاسی و نژادی ندارد و تنها کسانی باید در کشور احساس ناامنی کنند که می‌خواهند آرامش جامعه را خدشه‌دار کنند.

فرمانده انتظامی استان گیلان با اعلام اینکه شعار امسال هفته نیروی انتظامی “پلیس برای امنیت و امنیت برای همه” است ابراز داشت: رسالت نیروی انتظامی تامین نظم و امنیت در جامعه است و باید پناهگاهی محکم برای جامعه باشد تا مردم در پناه آن آرامش داشته باشند.

وی با اشاره به رویکرد مردم‌محوری پلیس اظهار داشت: نیروی انتظامی با اتخاذ روش‌های علمی و اعتقاد به لزوم همکاری تمام دستگاه‌های دخیل در حفظ امنیت عمومی و با تمرکز بر حقوق شهروندی، طرح ایجاد امنیت عمومی را سرلوحه کار خود قرار داده است.

سردار اسحاقی با بیان اینکه هدف نیروی انتظامی افزایش رضایتمندی مردم و تامین امنیت اجتماعی است افزود: امروز نیروی انتظامی برای ایجاد آرامش در جامعه دست یاری به‌سوی مردم دراز می‌کند و استمداد می‌طلبد تا همه مردم همکاری لازم را با این نیرو داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی همواره وصایای امام راحل و فرمایشات امام خامنه‌ای را نصب العین خود قرار می‌دهد گفت: نیروی انتظامی با کار جهادی و انقلابی و تکیه بر سرمایه انسانی و اجتماعی توانمند خود، امنیت را در سراسر جامعه برقرار می‌کند.

وی ضمن تقدیر از همه همکاران و خانواده‌شان به‌خاطر صبر و تحمل مشکلات و ایجاد روحیه و فضای مناسب در محیط خانواده اعلام کرد: در شش ماهه اول امسال و در مقایسه با سال گذشته از ۱۱ مورد شیوه سرقت، با کاهش وقوع ۹ مورد آن مواجه بودیم.

فرمانده انتظامی استان گیلان خاطرنشان کرد: در حوزه کشف موادمخدر و برخورد با خرده‌فروشان در جامعه با ۴۵ درصد افزایش عملکرد نیروهای انتظامی رو‌به‌رو بوده‌ایم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

از ابتدای امسال تا کنون ۶۰ اختراع در گیلان ثبت شد

رییس پارک علم و فناوری گیلان :

از ابتدای امسال تا کنون ۶۰ اختراع در گیلان ثبت شد

آغاز توزیع بذرگواهی شده ۳ رقم بومی برنج در گیلان

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی گیلان :

آغاز توزیع بذرگواهی شده ۳ رقم بومی برنج در گیلان

…به جوانان عزیزم، در آغاز فصل جدید جمهوری اسلامی

متن کامل بیانیه مهم رهبری خطاب به جوانان به‌مناسبت چهل سالگی انقلاب؛

…به جوانان عزیزم، در آغاز فصل جدید جمهوری اسلامی

سهم گیلان از بودجه سال ۹۸ یک هزار و ۴۲۷ میلیارد تومان است

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گیلان :

سهم گیلان از بودجه سال ۹۸ یک هزار و ۴۲۷ میلیارد تومان است

فاز اول طرح گردشگری و پرنده نگری تالاب بین المللی امیرکلایه افتتاح شد

با حضور معاون رئیس جمهور و استاندار گیلان؛

فاز اول طرح گردشگری و پرنده نگری تالاب بین المللی امیرکلایه افتتاح شد