گیلانیان
پنج شنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱ Thursday, 6 October , 2022
دسامبر 29, 2013 کد خبر : 23408 خبر ها

استاندار گیلان :

امنیت پایدار ازمؤلفه های مهم تحقق توسعه درجامعه است

امنیت پایدار ازمؤلفه های مهم تحقق توسعه درجامعه است

گیلانیان : نماینده عالی دولت در گیلان گفت : امنیت پایدار از مؤلفه های مهم تحقق توسعه پایدار در جامعه و جلب رضایت شهروندان است .

ˈ محمد علی نجفی ˈ روز یکشنبه در نشست بافرمانده انتظامی و رؤسای پلیس های تخصصی استان اظهار کرد : امنیت پایدار ، ضمن جلب رضایت شهروندی به شکوفایی اقتصاد منجر می شود .

وی ضمن قدردانی از تلاش و زحمات مجموعه نیروی انتظامی در جهت برقراری نظم و امنیت در جامعه افزود : وجود نظم و امنیت در جامعه ، دستیابی به اهداف تعریف شده در توسعه پایدار را محقق می کند .

نجفی با اشاره به گردشگرپذیر بودن گیلان خاطر نشان کرد : زحمات مجموعه نیروی انتظامی در برقراری امنیت از دلایل مهم ورود گردشگر به استان است .

استاندار گیلان بر ضرورت فراهم سازی تجهیزات و امکانات مناسب در نیروی انتظامی استان به منظور تامین رفاه شهروندان و امنیت عمومی تأکید کرد .

فرمانده نیروی انتظامی گیلان نیز در ادامه این نشست عملکرد این مجموعه را رو به رشد دانست و پایین بودن ۵۰ درصدی آمار سرقت استان از میانگین کشوری ، صفر بودن آمار سرقت مسلحانه و ۱۱ درصد کاهش قتل را از مهمترین نتایج عملکرد مجموعه نیروی انتظامی در گیلان عنوان کرد .

سردار ˈ قائد رحمتی ˈ همچنین از افزایش ۴۶ درصدی کشفیات مواد مخدر استان در سال جاری خبر داد و افزود : از ابتدای امسال تا کنون ، تصادفات منجر به فوت درون شهری استان ۲۰ درصد و برون شهری ۱۵ درصد کاهش داشته است ./منبع : ایرنا

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی