گیلانیان
چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ Wednesday, 17 August , 2022
آوریل 5, 2013 کد خبر : 17971 خبر ها

رییس مجمع نمایندگان گیلان ‏گفت:

انتخابات امسال، تجلی عینی حماسه سیاسی مردم ایران است

انتخابات امسال، تجلی عینی حماسه سیاسی مردم ایران است

گیلانیان : رییس مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی گفت: انتخابات امسال، تجلی عینی حماسه سیاسی ملت و اعلام وفاداری مردم به نظام جمهوری اسلامی است.

ˈناصر عاشوریˈ مردم ایران امسال با شرکت در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ، حماسه سیاسی خلق و به دشمنان ثابت می کنند که همچنان پشتیبان نظام و انقلاب هستند.

وی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا را گویای وجود مردمسالاری حقیقی در ایران دانست و اظهار کرد: همه دستگاه ها و نهادهای مسوول باید مقدمات خلق این حماسه سیاسی را فراهم کنند.

رییس مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مردم نیز با حضوری پرشور در پای صندوق های رای، امنیت ملی و بین المللی کشور را تامین کرده و موجبات اقتدار بیش از پیش کشور خواهند شد.

به گفته عاشوری؛ نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام حماسه سیاسی و اقتصادی، نشان دهنده اهمیت این دو مقوله است و همه باید از ظرفیت ها برای تحقق شعار امسال استفاده کنند.

وی بهره گیری از پتانسیل های موجود و کاهش وابستگی به درآمدهای نفتی را از جمله راه های تحقق حماسه اقتصادی عنوان کرد.

نماینده مردم شهرستان های فومن و شفت در خانه ملت ادامه داد: مجلس باید راهکارهای تحقق درآمدهای غیرنفتی را پیش روی دولت بگذارد و موانع را رفع کند تا شاهد جهش اقتصادی در کشور باشیم. / منبع : ایرنا

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی