گیلانیان
دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ Monday, 30 January , 2023
مارس 2, 2012 کد خبر : 7442 خبر ها

فرماندار انزلی

انتخابات رایانه‌ای انزلی با حضور گسترده مردم در حال برگزاری است

انتخابات رایانه‌ای انزلی با حضور گسترده مردم در حال برگزاری است

سعادتمند داودی امروز در حاشیه به صندوق انداختن رأی خود در مسجد جامع این شهر در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در انزلی با اشاره به اینکه انتخابات این شهرستان به طور کامل رایانه‌ای برگزار می‌شود اظهار داشت: بندر انزلی تنها شهرستان استان است که تمام مراحل انتخابات در آن رایانه‌ای برگزار می‌شود.

وی درباره مزایای انتخابات رایانه‌ای بیان داشت: جلوگیری از اشتباهات و تضمین سلامت انتخابات و اخذ رأی در کمتر از دو تا سه دقیقه از جمله مهم‌ترین مزایای انتخابات رایانه‌ای است.

این مسئول رقابت و اجرای قانون و نظم و انضباط در برگزاری را خوب توصیف کرد و یادآور شد: مردم امروز با شور و هیجان خاصی در انتخابات رایانه‌ای انزلی شرکت کردند و از آنجا که برای نخستین بار است چنین انتخاباتی به صورت رایانه‌ای در استان و شهرستان بندر انزلی برگزار می‌شود برای مردم تازگی دارد.

وی مدارک مورد نیاز برای انتخابات رایانه‌ای انزلی را داشتن شناسنامه و کارت ملی عنوان کرد و از شهروندان انزلی خواست تا قبل از ظهر امروز در شعب اخذ رأی حضور یابند و مدارک مذکور را به همراه داشته باشند.

داودی خاطر نشان کرد: حضور به موقع مردم در شعب اخذ رأی به ما کمک می‌کند هر چه سریع‌تر نتیجه آرای جمع‌آوری شده را اعلام کنیم.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی