گیلانیان
جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ Friday, 6 December , 2019
آبان ۲۳, ۱۳۹۸ کد خبر : 75903 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

رئیس مجمع نمایندگان گیلان :

انتصاب رانتی مدیران در گیلان نگران‌کننده است‌

انتصاب رانتی مدیران در گیلان نگران‌کننده است‌

گیلانیان : رئیس مجمع نمایندگان گیلان با اشاره به برخی از انتصابات نگران‌کننده در گیلان گفت: درخواست داریم برای انتصاب مدیران وزارت تعاون در گیلان با نمایندگان استان مشورت شود زیرا انتصاب نزدیکان مدیران زیبنده نظام نیست.

محمدصادق حسنی عصر امروز در در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان گیلان در رشت اظهار داشت: دخانیات گیلان یکی از شرکت‌های تأمین‌کننده اشتغال استان است اما عدم مدیریت و انتقال دستگاه‌ها به سایر استان‌ها مشکلات زیادی را به‌وجود آورده است و مردم از ما توقع رسیدگی دارند.

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان با اشاره به برخی از انتصابات نگران‌کننده در گیلان افزود: ما نباید فامیل و آشنای خود را بدون درنظرگرفتن شایستگی به کار گیریم و درخواست داریم برای انتصاب مدیران وزارتخانه تعاون در گیلان یک مشورتی با نمایندگان استان کنید زیرا انتصاب نزدیکان مدیران بدون شایستگی زیبنده نظام نیست.

منوچهر جمالی، نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه ابراز داشت: فرآیند واگذاری واحد کفش و پوشاک در شهرستان رودبار انجام شده است و سرمایه‌گذاران بومی متقاضی فعال کردن آن با تعهد ۱۵۸ شغل هستند.

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس نیز در این جلسه بیان کرد: در دولت قبلی مصوب شد ۱۰ درصد از بیمه صیادان از طریق هدفمندکردن یارانه‌ها پرداخت شود اما پرداخت این مبلغ تاکنون طول کشیده است و به ۳ هزار و ۳۱۴ صیادی که مشخص شده‌اند تاکنون مبلغی پرداخت نشده است.

حسن خسته‌بند با اشاره به وضعیت نابسامان دخانیات گیلان خاطرنشان کرد: بخشی از دستگاه‌های کارخانه دخانیات را به زنجان و استان‌های دیگر منتقل کردند و مشکلات زیادی به وجود آمده است و درخواست می‌کنیم که جلوی انتقال دستگاه‌ها گرفته شود و توتون مورد نیاز مردم گیلان نیز در داخل استان کشت شود.

سید کاظم دلخوش اباتری، نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه گفت: برای بودجه سال آینده مشکلات زیادی داریم و بایستی درآمدها و هزینه‌های خود را با توجه به تحریم‌ها بیشتر تحلیل و تجزیه کنیم و از دولتمردان می‌خواهیم که اگر پیشنهاد جدیدی در رابطه با سرمایه‌گذاری یا طرح بانکداری دارند در فرصت باقیمانده آن را به مجلس ارائه دهند.

ذبیح‌الله نیکفر، نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس نیز بیان داشت: دخانیات گیلان در وضعیت بدی قرار دارد و محلی برای حضور فامیل و آشنای برخی مسئولان شده است و به کارگر و سهامدار آنجا توجه نمی‌شود و مایه تاسف است که اداره تعاون در شهرستان لاهیجان محل تبلیغ نمایندگان کاندیدا شده است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

اگر توان مدیریت ندارید مسئولیت نپذیرید

امام خامنه‌ای خطاب به داوطلبان نمایندگی مجلس:

اگر توان مدیریت ندارید مسئولیت نپذیرید

تحجر و بازگشت به عقب حوزه های علمیه را تهدید می کند

ییس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا :

تحجر و بازگشت به عقب حوزه های علمیه را تهدید می کند

واردات اقلام دارویی هیچ سنخیتی با حوزه پزشکی ‌ندارد

نماینده لاهیجان و سیاهکل در مجلس:

واردات اقلام دارویی هیچ سنخیتی با حوزه پزشکی ‌ندارد

گیلانیان به گزارش الف : حجت الاسلام کاشانی؛ پژوهشگر تاریخ اسلام: حضرت علی (ع) برای رسیدن به قدرت حاضر به گفتن یک دروغ نشد ، اما سه مسئول دولتی ما گفتند بنزین سهمیه بندی نمی‌شود ولی شد!