گیلانیان
سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱ Tuesday, 29 November , 2022
سپتامبر 20, 2022 کد خبر : 83927 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری علمی، پژوهشی

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری علمی، پژوهشی

گیلانیان به گزارش روابط عمومی برق منطقه ای گیلان : تفاهم نامه همکاری علمی، پژوهشی و آموزشی برق منطقه‌ای با پارک علم و فناوری منعقد و مبادله شد.

در راستای انجام پروژه‌های پژوهشی کاربردی و رفع نیازهای فناورانه شرکت سهامی برق منطقه‌ای گیلان، تفاهم نامه همکاری علمی، پژوهشی و آموزشی با پارک علم و فناوری استان گیلان منعقد و مبادله شد.

بر اساس تفاهم نامه منعقد شده بین دو مرکز، همکاری نظام یافته‌ای میان شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان و پارک علم و فناوری گیلان در انجام پروژه های پژوهشی کاربردی و رفع نیازهای فناورانه و ایجاد زمینه‌های مناسب جهت بهره گیری از توانمندی ها و خدمات در زمینه تحقیقات پژوهشی کاربردی از طریق تشکیل اتاق های فکر صورت خواهد گرفت.

همچنین در این تفاهم نامه که به مدت ۳ سال منعقد گردیده، برگزاری سمینارها، دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی و همکاری در برگزاری همایش ها و برگزاری نشست‌های علمی مشترک در قالب اتاق های فکر به منظور انتقال تجربیات جزو اهداف اصلی می باشد.

گفتنی است که  انتقال نیازهای طرفین تفاهم نامه، ارایه برنامه توسعه فناوری و مشاوره علمی و پژوهشی مشترک، مشاوره در زمینه شناسایی و تعریف نیازهای پژوهشی و فناوری شرکت،  همکاری در خصوص معرفی اساتید و متخصصین مورد نیاز دو طرف، همکاری در خصوص تشکیل اتاق‌های فکر در راستای حل معضلات و مشکلات شرکت و پارک و همکاری به منظور تجاری‌سازی محصولات فناورانه طراحی و تولید شده مورد نیاز شرکت توسط شرکت‏های دانش‏بنیان و فناور از دیگر موضوعات این تفاهم نامه می باشد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد