گیلانیان
سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ Tuesday, 7 February , 2023
اکتبر 20, 2013 کد خبر : 22009 خبر ها

استاندار گيلان:

اولویت برنامه ها بر بهبود وضعیت معیشت مردم است

اولویت برنامه ها بر بهبود وضعیت معیشت مردم است

گیلانیان : استاندار گیلان در دیدار با گروهی از سرمایه گذاران سوئدی گفت: با توجه به سیاست های دولت تدبیر و امید، اولویت برنامه ها بهبود وضعیت معیشت مردم و توجه به اقتصاد است.

محمدعلی نجفی روز شنبه در این دیدار بر لزوم توجه به سرمایه گذاری تاکید و بیان کرد: هرگز مانع تراشی در مسیر سرمایه گذاری در استان را نمی پذیرم چراکه با کار آفرینی و ایجاد اشتغال، وضعیت اقتصادی مردم نیز بهبود می یابد.

وی گیلان را سرزمین فرصت ها خواند و افزود: مردم گیلان به دنبال بهترین ها هستند از این رو سرمایه گذاری های صحیح به خوبی در این استان جواب می دهد.

استاندار گیلان مذاکرات مختلف و اصولی با سرمایه گذاران را در کنار فراهم کردن تسهیلات مورد نظر مهم قلمداد کرد و گفت: اگر از هر صد نشستی که با سرمایه گذاران گذاشته می شود، حتی یک نشست هم به نتیجه برسد؛ در مسیر پیشرفت استان بسیار مؤثر است.

در دیدار استاندار گیلان با گروه سرمایه گذاران سوئدی که با حضور رؤسای سازمان های صنعت ، معدن و تجارت ، اقتصاد و دارایی برگزار شد؛ در زمینه همکاری های دو جانبه در بخش های ساخت کارخانه تولید خانه های پیش ساخته، پالایشگاه، نمایشگاه بین المللی ، هتل ، فرودگاه ، راه آهن و جاده سازی بحث و تبادل نظر شد. منبع : ایرنا

اخبار مرتبط

نظرات

  • با سلام با این بدنه و برخی از مدیرانتان شعار بیش نیست مگر با تغییر مدیرانی که بیش از ۱۸ سال مدیر بودند و…

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی