گیلانیان
شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ Saturday, 1 October , 2022
آگوست 31, 2014 کد خبر : 29392 خبر ها

شهردار رشت‎:‎

اولویت اساسی شورا، استیفای حقوق شهروندان است

اولویت اساسی شورا، استیفای حقوق شهروندان است

گیلانیان : شهردار رشت گفت: شهر اکنون احتیاج به آرامش دارد و شهرداری در سایه آن خدمت به مردم را پیگیری می کند.

محمدابراهیم خلیلی شهردار رشت درخصوص انتخابات امروز ریاست و هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر رشت، اظهار کرد: براساس قوانین شهرداری ها، شهردار یک شهر منتخب اعضای شورا است و من نیز بر این عقیده ام که شهردار یک شهر باید بتواند با تمامی مجموعه شورای اسلامی همکاری و تعامل داشته باشد. و در نهایت این منافع عام و استیفای حقوق شهروندان است که از اولویت های اساسی به شمار می رود و وظیفه مجموعه شورا و شهرداری این است که در این مسیر گام بردارند.

وی درخصوص خبرهای مربوط به استیضاح خود گفت: استیضاح را حق قانونی شورا می دانم. شورای اسلامی شهر به عنوان منتخبین بی واسطه مردم، باید حافظ حقوق آنان باشند و بنده این حق را محترم می دانم و با توجه به اینکه پاسخگویی همواره اصل محوری ما بوده است، قطعاً در جلسه ای که به همین منظور تشکیل می گردد، حاضر و توضیحات کافی و تکمیلی را ارائه خواهم کرد.

شهردار رشت در ادامه پیرامون انعکاس برخی گفتگوها از زبان اعضای شورا درخصوص استیضاح و طرح سوال بعنوان پایان کار شهردار رشت و صحت آن گفت: با احترام به حق انعکاس اخبار از سوی رسانه ها، تلاش این است که عملکرد ها نباید براساس اخبار و واکنش به خبرها باشد. به همین علت، بیان این سخنان در شرایط فعلی نه به مصلحت مردم و شهر است و نه منافع عمومی را دنبال می کند. بنابر این ما اکنون احتیاج به آرامش داشته و در سایه آن خدمت به مردم را پیگیری می کنیم./منبع : ایسنا

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی