تبلیغ
سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷ Tuesday, 25 September , 2018
دی ۱۸, ۱۳۹۵ کد خبر : 55723 خبر ها

اکران همزمان سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر در گیلان

اکران همزمان سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر در گیلان

گیلانیان : مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از اکران فیلم های سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر در استان خبر داد و گفت: به احتمال زیاد این اکران همزمان خواهد بود. 

فیروز فاضلی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان امروز(۱۸ دی) در دیدار اعضای کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد دهه فجر استان با استاندار گیلان با بیان اینکه گیلان به اهل قلم و اهل هنر مشهور است گفت: آگاهی این استان در تمام کشور مثال زدنی است.

وی با بیان اینکه امسال برای چهارمین سال، کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی دهه فجر فعالیت خود را با پشتیبانی رسانه های استان آغاز کرده است گفت: کاروان دهه فجر به سراسر استان سفر کرده و از پروژه های دهه فجر بازدید می کند.

فاضلی با اشاره به اینکه این کاروان به الگویی کشوری تبدیل شده است افزود: دیدار با خانواده معظم شهدا، شهدای مدافع حرم، مبارزان انقلاب، دیدار با مدیران و مسئولان استانی و شهرستانی، بازدید از طرح های اقتصاد مقاومتی، تجلیل از خبرنگاران و عکاسان دهه فجر از دیگر برنامه های این کاروان خبری است.

وی از اکران فیلم های سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در گیلان خبر داد و گفت: با توجه به کارهای انجام شده با حمایت استاندار، به احتمال زیاد این اکران همزمان خواهد بود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه اطلاعات آزاد در دولت تدبیر و امید یک اصل است ادامه داد: ما به مطبوعات آزاد اعتقاد داشته و مطبوعات چشم و رابط بین مردم ومسئولان هستند و آستانه تحمل مدیران این دولت آنچنان بالاست که با شفقت، همراه است.

فاضلی اذعان کرد: هم اکنون ۲۳۵ مطبوعه و ۸۱ پایگاه خبری مجوز دار در استان فعال است و از این لحاظ از استان های سرآمد هستیم.

وی با بیان اینکه ۷۳ پایگاه غیر مجاز هم در مراحل دریافت مجوز هستند گفت: جامعه ایی که اهل شفافیت نباشد باید از خبر بیمناک باشد که تعدد رسانه در استان و کشور نشان دهنده شفافیت عملکرد دولت تدبیر و امید است./منبع :  شبستان

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

دفترچه بیمه تامین اجتماعی باطل شد !؟

قابل توجه بیمه شدگان تامین اجتماعی :

دفترچه بیمه تامین اجتماعی باطل شد !؟

بخش دوم : کشاورزی گیلان از حرف تا عمل

قابل توجه استاندار محترم:

بخش دوم : کشاورزی گیلان از حرف تا عمل

بخش اول : وضعیت بنزین و طراح شایعه کمبود؟

سخنی با استاندار گیلان:

بخش اول : وضعیت بنزین و طراح شایعه کمبود؟

قانونی که در یک سالگی‌اش «تغییر» کرد، ولی «مبهم» ماند!

تأملی موشکافانه بر تغییرات «قانون ممنوعیت به‌کارگیری بازنشستگان»؛

قانونی که در یک سالگی‌اش «تغییر» کرد، ولی «مبهم» ماند!