گیلانیان
چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ Wednesday, 7 December , 2022
ژانویه 5, 2012 کد خبر : 5500 خبر ها

استاندار گيلان :

اگر کسی یک لحظه از ولایت غفلت کند در نظر مردم مردود می شود

اگر کسی یک لحظه از ولایت غفلت کند در نظر مردم مردود می شود

استاندار گیلان همزمان با سالروز تأسیس گزینش به فرمان امام خمینی (ره ) از گزینشگران برتر و خانواده های معظم شهدای این قشر قدر دانی کرد

گیلانیان : مهندس سعادتی در این همایش گفت : انتخاب افراد امین ، متعهد و دلسوز موجب عزت و اقتدار نظام اسلامی است که گزینشگران در تحقق این امر نقش بسزایی دارند .نماینده ی عالی دولت در گیلان با بیان اینکه رسالت اصلی گزینشگران انتخاب افراد شایسته است افزود : ورود این افراد در روند اداره ی جامعه ، موجب تبلورعینی ارزشهای اسلامی است .وی با اشاره به تحولات موج بیداری اسلامی که از انقلاب اسلامی ایران الگو گرفته است گفت : این تحولات نشان از پیروزیهای بزرگ دیگر برای جهان اسلام با محوریت انقلاب اسلامی ایران است .استاندار گیلان خاطر نشان کرد : چنین رسالت بزرگی جایگاه گزینش را بنا به ضرورت عقلی ، انقلابی و اسلامی سنگین می کند .
مهندس سعادتی افزود : گزینش نیروها در ادارات و سازمانهای دولتی باید باتوجه به این هدف بزرگ که جمهوری اسلامی ایران برای مدیریت جهان آماده می شود انتخاب گردند .وی همچنین با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت : این انتخاب نیز جلوه ای از گزینش افراد شایسته برای تصمیم گیری در عرصه ی قانون گذاری است .استاندار گیلان ادامه داد : همگان باید با دقت و آگاهی نمایندگانی اصلح و ولایتمدار را انتخاب کنند .
مهندس سعادتی بااشاره به فتنه ی پس از انتخابات و مردود شدن برخی از خواص در این آزمون گفت : مردم کشورمان خواص و مسئولان را براساس شاخص ولایتمداری می سنجند و اگر کسی یک لحظه از این مسیر غفلت کند در نظر مردم مردود می شود .وی با اشاره به اینکه ولایتمداری دلیل اصلی پیروزی انقلاب اسلامی شد تأکید کرد : در بسیاری از انقلاب ها حتی بیشتر از کشورمان خون داده شد اما بدلیل نداشتن اصل مترقی ولایت فقیه ، به ثمر نرسیدند نماینده ی عالی دولت در گیلان با تأکید براینکه اصل مترقی ولایت فقیه در زمان بحران ها سبب نجات کشور شده است گفت : به همین دلیل است که دشمنان همواره به دنبال هجمه به این اصل هستند .
حجت الاسلام ثقفی مدیرکل تعیین صلاحیت گزینشگران کشور نیز در این همایش گفت : انتخاب و بکارگیری نیروها در دستگاههای دولتی باید با دقت باشد تا به افزایش بهره وری کمک کند .
غلامعلی رضوانی معاون سیاسی – امنیتی استانداری نیز انتخاب افراد شایسته و متعهد را در پیشبرد برنامه های دستگاهها و نهادهای دولتی بسیار مؤثر دانست و گفت : گزینشگران در انجام این کار مسئولیت سنگینی برعهده دارند.

منبع : پرتال استانداری گیلان

اخبار مرتبط

نظرات

 • جناب مهندس ! سردار ، استاندار
  امضا کردن نامه حمایت از جریان انحرافی (در ابتدای انتصابتان به سمت استانداری گیلان ) که مورد تنفر مردم و مطرود امام خامنه ای مقام عظمای ولایت بوده اند را غفلت از ولایت و انحراف از طریق انقلاب و همچنین نادیده انگاشتن خون شهدای مظلوم این اب و خاک نمی دانید؟
  حضور مرتبطین با جریان انحرافی … را غفلت از ولایت نمی دانید انهم در شرایطی که ولایت خطر این جریان منحرف و وابستگانشان را مکررا گوشزد کرده اند ؟ ایا گمان برده اید مخاطب رهبری و نماینده ایشان در استان گیلان مردم هستند یا امثال حضرتعالی؟
  … جناب سعادتی مردم همچنان منتظر اعلام علنی و رسمی عذر خواهی شما از محضر مقام معظم رهبری و مردم شریف گیلان بابت … ابداع نظریه مترقی محمود کبیر !!! هستند

 • با اقای مکرمی کاملا موافقم ولی چند نکته را تذکر میدهم:
  ۱-اقای سعادتی سردار سپاه هست و مدرک تحصیلی اش دافوس (دوره فرماندهی و ستاد)می باشدمهندس بودن ایشان هم در اثر القای دوستانشان و اطرافیانشان هست مانند مدرک مهندسی آقای … نماینده … که لیسانس و فوق لیسانس جغرافیای نظامی و سیاسی را مهندسی تلقی می نماید!! و مصداق بارز جعل عنوان می باشد.

  ۲- رییس دفتر ایشان اقای … که همزمان مدیر کل حوزه ریاست استانداری گیلان و مشاور عالی استانداری و رییس برخی کمیسیونهای استانداری مانند اشتغال و صنعت و … هست دارای مدرک دیپلم نظام قدیم بوده و پس از انتقال به استانداری گیلان همراه با سردار سعادتی ، مشغول به تحصیل در دوره فوق دیپلم در یکی از واحدهای دانشگاه ازاد اسلامی غرب گیلان (فومن یا صومعه سرا)شده اند.

  فرد ولایتمدار … نمی گوید ایشان دوبار علنا و در ماجرای نامه حمایت از ” م ” و نظریه محمود کبیر … رسما اصل قضیه را … انکار کرد که کار بسیار زشتی بود.

  ایشان برای ادای دین به دو تن از نمایندگان شهر … (که این دوره به احتمال فراوان دیگر رای نخواهند اورد) لیستی ۳۰ نفره از این دو دریافت کرد شامل بستگان ،اعضای دفتر و … اینها که در پستهای بخشداری و فرمانداری از این لیست استفاده کند .

 • سلام
  آقای سعادتی انسان خدوم و شایسته ای است و با تمام وجود در خط ولایت

 • سلام
  بپذیریم که هر انسانی گاهی توسط شیطان گول زده می شود شنیده ام ایشان بعد از رسانه ای شدن نامه و نامشان گفتند نامه ای آوردند و من هم امضاء کردم … !؟
  به هر حال ایشان برای نظام در دوران دفاع مقدس زحمت کشیده اند و مدیری با تجربه هستند حالا شاید مناسب استانداری نباشند ولی با تمام وجود در فکر خدمت به گیلان هستند

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی