سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ Tuesday, 24 April , 2018
خرداد ۲۵, ۱۳۹۶ کد خبر : 60156 خبر ها

اگر مدافعان حرم نبودند از ایران چیزی باقی نمی‌ماند

اگر مدافعان حرم نبودند از ایران چیزی باقی نمی‌ماند

گیلانیان : فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: در حادثه تروریستی اخیر، خداوند گوشه‌ای از اهمیت کار مدافعان حرم را نشان داد و همه پی بردند که اگر مدافعان حرم نبودند از ایران چیزی باقی نمی‌ماند.

سردار محمد عبدالله‌پور عصر امروز در مراسم تجلیل از خانواده‌های شهدای مدافع حرم گیلان با بیان اینکه راه ما راه شهدا است اظهار داشت: باید راه شهدا را ادامه دهیم و همواره به فکر خانواده‌های شهدا باشیم.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با اشاره به اینکه امام علی (ع) مظهر عدالت بود بیان داشت: خداوند اجر هر کسی که برای او کار کند را می دهد و خودش کارها را راه می‌اندازد و هر کاری در راه خدا انجام شود ماندگار می‌شود.

وی با بیان اینکه بسیاری از افراد، شهدا را درک نمی‌کنند اذعان داشت: در حادثه تروریستی اخیر، خداوند گوشه‌ای از اهمیت کار مدافعان حرم را نشان داد و همه پی بردند که اگر مدافعان حرم نبودند از ایران چیزی باقی نمی‌ماند.

سردار عبدالله‌پور با اشاره به اینکه خداوند نخواست اتفاقی در حادثه تروریستی مجلس رخ دهد گفت: خداوند خواست به ما نشان دهد نقش شهدای مدافعان حرم چیست و آن‌ها برای خدا کار کرده‌اند و خداوند اجر آن‌ها را داد.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان تصریح کرد: توان نظامی آمریکا به گونه‌ای است که می‌تواند ۱۸ بار کره زمین را نابود کند ولی نتوانستند بر ما مسلط شوند و این از جانفشانی شهدای مدافع حرم ما است.

سردار عبدالله‌پور با بیان اینکه شهدا منزلتی نزد خداوند دارند که افراد دیگر با ۱۰۰ سال عبادت نمی‌توانند به آن جایگاه برسند اظهار داشت: باید کاری کنیم که شرمنده شهدا نشویم زیرا شهدا در روز قیامت از ما سئوال می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه خانواده‌های شهدای مدافع حرم مشکلات خاصی در مقایسه با خانواده‌های شهدای دفاع مقدس دارند بیان داشت: در دوران دفاع مقدس فضا آماده بود و تحمل داغ آسان‌تر بود اما امروز خانواده‌های شهدای مدافع حرم دچار غربت خاص اجتماعی هستند.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان از راه اندازی واحد رسیدگی به خانواده‌های شهدای مدافع حرم در امور ایثارگران سپاه گیلان خبر داد و خاطرنشان کرد: درصدد هستیم با پیگیری‌های مختلف، مشکلات خانواده‌های شهدای مدافع حرم را کاهش دهیم.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

ستاره پرفروغ گيلاني ادبيات ايران

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

سالروز در گذشت جهان پهلوان نامجو بر شما تسلیت باد :

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

يكي ديگر از اعضاي تالار مشاهير گيلانيان را بيشتر بشناسيم :

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش

به یاد محرم هایی که حاجی آباد شاهد حضور حاجی بود :

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش