گيلانيان - .وبگاه حاميان پيشرفت و توسعه گيلان
ما نگوئیم بد و میل به ناحق نکنیم    جامه کس سیه و دلق خود ازرق نکنیم
امروز پنج شنبه,۲۳ام آذر ۱۳۹۶ - آخرین بروزرسانی چهارشنبه,۲۲ام آذر ۱۳۹۶

اگر مدافعان حرم نبودند از ایران چیزی باقی نمی‌ماند

گیلانیان : فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: در حادثه تروریستی اخیر، خداوند گوشه‌ای از اهمیت کار مدافعان حرم را نشان داد و همه پی بردند که اگر مدافعان حرم نبودند از ایران چیزی باقی نمی‌ماند.

سردار محمد عبدالله‌پور عصر امروز در مراسم تجلیل از خانواده‌های شهدای مدافع حرم گیلان با بیان اینکه راه ما راه شهدا است اظهار داشت: باید راه شهدا را ادامه دهیم و همواره به فکر خانواده‌های شهدا باشیم.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با اشاره به اینکه امام علی (ع) مظهر عدالت بود بیان داشت: خداوند اجر هر کسی که برای او کار کند را می دهد و خودش کارها را راه می‌اندازد و هر کاری در راه خدا انجام شود ماندگار می‌شود.

وی با بیان اینکه بسیاری از افراد، شهدا را درک نمی‌کنند اذعان داشت: در حادثه تروریستی اخیر، خداوند گوشه‌ای از اهمیت کار مدافعان حرم را نشان داد و همه پی بردند که اگر مدافعان حرم نبودند از ایران چیزی باقی نمی‌ماند.

سردار عبدالله‌پور با اشاره به اینکه خداوند نخواست اتفاقی در حادثه تروریستی مجلس رخ دهد گفت: خداوند خواست به ما نشان دهد نقش شهدای مدافعان حرم چیست و آن‌ها برای خدا کار کرده‌اند و خداوند اجر آن‌ها را داد.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان تصریح کرد: توان نظامی آمریکا به گونه‌ای است که می‌تواند ۱۸ بار کره زمین را نابود کند ولی نتوانستند بر ما مسلط شوند و این از جانفشانی شهدای مدافع حرم ما است.

سردار عبدالله‌پور با بیان اینکه شهدا منزلتی نزد خداوند دارند که افراد دیگر با ۱۰۰ سال عبادت نمی‌توانند به آن جایگاه برسند اظهار داشت: باید کاری کنیم که شرمنده شهدا نشویم زیرا شهدا در روز قیامت از ما سئوال می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه خانواده‌های شهدای مدافع حرم مشکلات خاصی در مقایسه با خانواده‌های شهدای دفاع مقدس دارند بیان داشت: در دوران دفاع مقدس فضا آماده بود و تحمل داغ آسان‌تر بود اما امروز خانواده‌های شهدای مدافع حرم دچار غربت خاص اجتماعی هستند.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان از راه اندازی واحد رسیدگی به خانواده‌های شهدای مدافع حرم در امور ایثارگران سپاه گیلان خبر داد و خاطرنشان کرد: درصدد هستیم با پیگیری‌های مختلف، مشکلات خانواده‌های شهدای مدافع حرم را کاهش دهیم.


کانال تلگرام گیلانیان
نظرات

نظری ثبت نشده است شما می توانید اولین نفر باشید

از انتشار نظرات توهین آمیز و خلاف ارزش های دینی و عرفی معذوریم
کلمات مشاهده شده در عکس را در کادر زیر آن وارد نمائید

 

*


پایگاه گیلانیان طبق مجوز صادره از سوی هیات نظارت بر مطبوعات و طبق قانون مطبوعات فعالیت می نماید

کلیه حقوق این پایگاه برای صاحبان آن محفوظ می باشد استفاده از مطالب گیلانیان با ذکر منبع بلامانع است.


رفتن به نوارابزار