گیلانیان
سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ Tuesday, 9 August , 2022
جولای 25, 2013 کد خبر : 20582 خبر ها

ناظمی:

اگر مرغوب در تیم حضور نداشت ، تمرینات داماش تعطیل می شد!

اگر مرغوب در تیم حضور نداشت ، تمرینات داماش تعطیل می شد!

گیلانیان : افشین ناظمی بعد از نتایج خوبی که در هفته های پایانی فصل قبل کسب کرد ، در این فصل هم به عنوان سرمربی داماش به کار خود ادامه خواهد داد.
ناظمی با ابراز امیدواری از شرایط داماش ، گفت:درست است که تمرینات را دیر شروع کردیم ، اما در عوض از کمترین فرصت بهترین بهره را بردیم و برای انجام دو مسابقه دوستانه یک اردوی چهار روزه در کردان برپا کردیم و خدا را شکر شرایط تیم ما خوب است.
سرمربی داماش با اشاره به مشکلات مالی تیمش چنین گفت:مشکلات مالی تیم ما را اذیت می کند و تمرکز را از بازیکنان ما گرفته است اما امیدواریم با حل شدن این مشکلات از تمام توان خود برای پیروزی مقابل حریفان استفاده کنیم و از حیثت فوتبال گیلان دفاع کنیم ، چون پتانسیل فوتبال گیلان خیلی بیشتر نتایج چند سال اخیر است ولی مشکلات مالی از توان بچه های این تیم کاسته است.
وی در پایان با تمجید از همکاران خود در داماش گفت: مازیار ربیعی فر ، علی نظرمحمدی ، علی کولیوند ، حمید سجادی و مندز به ما در انجام امور یاری می کنند و از تمام اعضای کادرفنی بابت زحماتی که می کشند متشکرم.
اما لازم می دانم یک تشکر ویژه از مدیرفنی تیم ، آقای عبدالله مرغوب کنم چون اگر این مرد در تیم حضور نداشت تمرینات داماش از خیلی روزها قبل تعطیل می شد و بازیکنان تمرین نمی کردند.

اخبار مرتبط

نظرات

  • مرسی ز توجه شما به تیم داماش
    امیدوارم بیشتر به ورزش استان توجه کنید و اخبار مربوط به تیم های داماش و ملوان را پوشش دهید

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد