تبلیغ
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ Wednesday, 14 November , 2018
اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۷ کد خبر : 66702 خبر ها

نماینده ولی فقیه در گیلان :

ایجاد انحراف در باورهای دینی هدف اصلی دشمن است

ایجاد انحراف در باورهای دینی هدف اصلی دشمن است

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان ایجاد انحراف در باورهای دینی و اعتقادات ملت ها به ویژه ایران را هدف اصلی دشمنان دانست که برای رسیدن به آن از همه ابزارها استفاده می کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله فلاحتی عصر چهارشنبه درجشن نیمه شعبان که در امامزاده ماچیان شهر کلاچای شهرستان رودسر برگزار شد ضمن تبریک بزرگترین جشن ایرانیان و منتظران واقعی آن حضرت، اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران برگرفته از حکومت مطلقه عدالت محور امام زمان (عج) است.

وی در ادامه گفت : امروز ایجاد شبهه و انحراف در باورهای دینی و اعتقادات ملت ها به ویژه ملت ایران هدف اصلی استکبار جهانی است که قادر به تحقق آن نخواهند بود.

نمانیده ولی فقیه در گیلان افزود: تمام قدرت های جهانی در قالب امکانات نظامی و اقتصادی بسیج شده اند تا ملت ایران را از مسیری که انقلاب، امام و شهدا ترسیم کرده اند بازگردانند.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان از همه ابرازهای درونی و بیرونی بهره می برند تا ملت ایران را از عمل به وظیفه شرعی خود همانند قرآن، دستورات اهل بیت و رسیدن به مقاصد معنوی باز دارند که در سال های گذشته موفق نبوده و در آینده نیز موفق نخواهند شد.

امام جمعه رشت در ادامه با اشاره به اینکه انتظار فرج دارای مفاهیم بسیاری است، گفت : مهم ترین مفاهیم و ویژگی آن از نظر یک مسلمان به ویژه شیعیان تشکیل حکومت عدل است.

به گفته این مسئول مسلمانان به ویژه شیعیان معتقدند کسی خواهد آمد که دنیا و بشریت را از وضعیت کنونی نجات و مدینه ای که وعده داده شده را تشکیل می دهد و با تشکیل این حکومت پایگاه ظلم و ستم برچیده خواهد شد.

آیت الله فلاحتی با بیان اینکه امام زمان(عج) امید همه ملت ها است، افزود: با ظهور آن حضرت سبک زندگی ملت ها براساس خواسته دشمنان محقق نخواهد شد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

صنعت چاپ از مولفه های مهم توسعه اقتصادی است

دکتر دلخوش در بازدید از شرکت چاپ و نشر نوین:

صنعت چاپ از مولفه های مهم توسعه اقتصادی است

محرومیت‌زدایی در اولویت “بسیج و سپاه” است

فرمانده قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران :

محرومیت‌زدایی در اولویت “بسیج و سپاه” است