گیلانیان
جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ Friday, 9 December , 2022
آوریل 20, 2016 کد خبر : 47896 خبر ها

بنیاد مستضعفان در رشت خبر داد

ایجاد شرایط صادرات بچه ماهی با همکاری شیلات

ایجاد شرایط صادرات بچه ماهی با همکاری شیلات

گیلانیان : رئیس بنیاد مستضعفان گفت: قصد داریم یک مرکز برای پرورش بچه ماهی ایجاد کنیم و آن را به واحدها تحویل دهیم و با همکاری شیلات شرایط را برای صادرات فراهم کنیم.

محمد سعیدی‌کیا، شب گذشته در مراسم انعقاد تفاهم‌نامه پرورش ماهیان خاویار استان‌های شمالی کشور که با حضور مدیرعامل شیلات کشور و استانداران گیلان، مازندران،گلستان برگزار شد، اظهار داشت: سازمان بنیاد مستضعفان قصد دارد یک مرکز برای پرورش بچه ماهی ایجاد کند و آن را به واحدها تحویل دهد.

وی با بیان اینکه قصد داریم با همکاری شیلات شرایط را برای صادرات فراهم کنیم، افزود: یکی از ابعاد اقتصاد مقاومتی بهره‌برداری از هر آنچه در اختیار ماست و اینکه امکاناتی را که در اختیار داریم در جهت کسب و کار به کار گیریم.

رئیس بنیاد مستضعفان با بیان اینکه از واحدهای تولیدی خاویار حمایت می‌کنیم، تصریح کرد: این واحدها می‌توانند تا ۵۰۰ تن خاویار تولید کنند.

سعیدی‌کیا با بیان اینکه بانک سینا در راه اندازی واحدهای تولیدی خاویار پیشرو بوده است، اظهار کرد: بانک سینا را برای سودآوری نمی‌خواهیم بلکه هدف ما این است که اشتغالزایی را زیاد کنیم.

رئیس بنیاد مستضعفان با بیان اینکه صندوق توسعه ملی مبلغی را به بانک سینا تحویل داده است خاطرنشان کرد: ۱۵ میلیارد از آن مبلغ را برای این تفاهم‌نامه در نظر گرفتیم.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی