گیلانیان
دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ Monday, 25 May , 2020
می 13, 2020 کد خبر : 78514 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان :

ایجاد فضای همدلی و همکاری برای مقابله باکرونا در گیلان ستودنی بود

ایجاد فضای همدلی و همکاری برای مقابله باکرونا در گیلان ستودنی بود

گیلانیان : رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به ایجاد فضای همدلی و همکاری برای مقابله با ویروس کرونا در استان، گفت: وجود این فضا سبب شد تا به کنترل نسبی این ویروس دست یابیم.

ارسلان سالاری سه شنبه در دیدار با فرمانده مرزبانی گیلان در دانشگاه علوم پزشکی با اشاره به اینکه با شیوع ویروس کرونا شاهد مشارکت‌های گروه‌های جهادی، خیران و نیروهای مسلح، اظهار کرد: حضور همه گروه‌ها و دستگاه‌ها برای مقابله با این ویروس در کنار دانشگاه علوم پزشکی گیلان و کادر درمان قابل تقدیر است.

وی با بیان اینکه در ابتدای شیوع ویروس کرونا گیلان یکی از کانون‌های شیوع این بیماری بود، افزود: تعداد زیادی از کادر درمان و پرستاران گیلان با شیوع کرونا در مراکز درمانی گیلان خدمات رسانی کرده و خود نیز به این ویروس مبتلا شدند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به شهادت بیش از ۲۰ نفر از کادر درمان و پرستاران گیلانی در مبارزه با شیوع ویروس کرونا، گفت: طی روزها و ماه‌های گذشته برای مقابله با ویروس کرونا فضای همدلی و مشارکت به وجود آمده بوده است.

وی به کمبود تجهیزات و عقب ماندگی استان گیلان در حوزه بهداشت و درمان استان اشاره و تصریح کرد: اگر همراهی و همدلی نیروهای پشتیبانی و جهادی نبود، کنترل این ویروس مهاجم در استان دست‌نیافتنی بود.

سالاری با تقدیر از اقدامات نهادهای انتظامی و نظامی برای پایش و کنترل ویروس کرونا، بیان کرد: مجموعه نیروی انتظامی همچون خانواده بزرگ مرزبانی در راستای تأمین امنیت، غربالگری و پایش بیماران کرونایی کمک شایانی به مجموعه دانشگاه علوم پزشکی داشتند که در نوع خود قابل تقدیر و تشکر است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

تولید ۸۴۰۰ تن چای خشک در کشور

رئیس سازمان چای کشور :

تولید ۸۴۰۰ تن چای خشک در کشور

تولید دستگاه ضدکرونا توسط شرکت دانش‌بنیان گیلانی

رئیس پارک علم و فناوری شهرستان رودسر :

تولید دستگاه ضدکرونا توسط شرکت دانش‌بنیان گیلانی

توزیع ۵۵۹ قلم انواع تجهیزات پزشکی در گیلان

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان

توزیع ۵۵۹ قلم انواع تجهیزات پزشکی در گیلان