گیلانیان
پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ Thursday, 3 December , 2020
اکتبر 20, 2020 کد خبر : 80035 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران :

ایجاد ۲۰۰۰ شغل برای جامعه ایثارگری گیلان / مدیریت جهادی رمز عبور از مشکلات است

ایجاد ۲۰۰۰ شغل برای جامعه ایثارگری گیلان / مدیریت جهادی رمز عبور از مشکلات است

گیلانیان : رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از ایجاد ۲ شغل برای جامعه ایثارگری در گیلان خبر داد و گفت: در شرایط جنگ اقتصادی باید بتوانیم از مدیریت جهادی و فرهنگ ایثار و شهادت بهره‌ بگیریم.

سعید اوحدی ظهر امروز در جلسه تامین زمین، ساخت مسکن و ساماندهی اشتغال و کارآفرینی ایثارگران استان گیلان با اشاره به اهمیت بهره‌مندی از فرصت‌های زندگی اظهار داشت: برخی انسان‌ها در مواجه با این فرصت‌ها   غافل هستند.

معاون رئیس جمهور با بیان اینکه برخی انسان‌ها به‌واسطه شناخت و بصیرتی که خداوند به آنان عنایت کرده در مسیر سعادت و کمال گام برمی‌دارند و قدر موقعیت‌ها را می‌دانند خاطرنشان کرد: انسان عاقل مبتنی بر عقل تصمیم می‌گیرد و از تمام ظرفیت‌ها و ابزارهای پیش‌رو استفاده می‌کند.

اوحدی جامعه ایثارگری را یک ظرفیت عظیم متشکل از ارزش‌ها دانست و تصریح کرد: محققان امروز باید بتوانند راه‌ها و مسیرهای کشف این گنجینه عظیم را پیدا کنند و ما ظرفیت‌های عظیم دفاع مقدس و دفاع از ارزش‌ها را نشأت گرفته از نهضت حسینی می‌دانیم.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران را گنجینه دفاع مقدس دانست و با بیان اینکه خدمت به آن‌ها توفیق و سعادت می‌خواهد ابراز داشت: طبق حدیث قدسی، به‌دست آوردن دل خانواده‌های معزز شهدا، فرزند شهید و خدمت به جامعه ایثارگران، خشنودی خداوند را به‌همراه دارد.

وی با اشاره به امضای تفاهم‌نامه تامین زمین و ساخت مسکن برای هزار و ۵۰۰ ایثارگر در گیلان خاطرنشان کرد: نگاه ما در این حوزه توجه به بیانات رهبر معظم انقلاب است و معتقدیم در حوزه مسکن ایثارگری باید شاهد گام‌های بلندی باشیم که تجلی‌گر بیانات رهبر معظم انقلاب باشد.

معاون رئیس جمهور بیانات رهبر معظم انقلاب راجع به بهره‌گیری از مدیریت جهادی را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند در این شرایط جنگ اقتصادی که در تاریخ بی‌سابقه بوده است باید بتوانیم از مدیریت جهادی و فرهنگ ایثار و شهادت بهره‌ بگیریم.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: با وجود مشکلات ناشی از کرونا در جامعه اما آنها که مدعی حقوق بشر بودند دارو را از این ملت دریغ کردند و ما نیز در تهیه و واردات دارو برای بسیاری از جانبازان که شبانه‌روز درد و رنج می‌کشند با مشکل روبه‌رو بودیم.

وی با اشاره به ایستادگی و مجاهدت کادر درمان در شرایط فعلی خاطرنشان کرد: استان گیلان در نهضت مقابله با کرونا و مجاهدت کادر درمان پیشگام بوده و در این مسیر شهدایی همچون پرستار ۲۵ ساله را تقدیم نظام کرد؛ پرستاری که با ۲۵ سال سن تا آخرین لحظه بالای سر بیماران کرونایی حضور داشت.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از امضای تفاهمنامه ایجاد ۲ هزار شغل برای جامعه ایثارگری در گیلان خبر داد و افزود: این تفاهم‌نامه امروز امضا می‌شود و در کنار آن ساماندهی گلزارهای شهدا نیز در دستور کار است و نماینده ولی‌فقیه در گیلان نیز تاکید کرد که همه ظرفیت‌ها در خدمت جامعه ایثارگری است که از ایشان تشکر می‌کنم.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون  تعاونی توزیع نمی شود

قابل توجه اداره صمت و اتاق اصناف گیلان:

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون تعاونی توزیع نمی شود

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

یکی از کرامات نماینده رشت:

مدیر مسئول :

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

یادداشت شریعتمداری :

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

سید عبدالله میرحسینی مقدم، مشاور فنی صندوق چای کشور

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

رشت- علی کشت پرور بین کلایی

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

لزوم مجازات قطعی عاملان و آمران جنایت و پیگیری تلاش علمی و فنی شهید

رهبر انقلاب اسلامی در پیامی بمناسبت شهادت دانشمند برجسته آقای محسن فخری‌زاده تأکید کردند:

لزوم مجازات قطعی عاملان و آمران جنایت و پیگیری تلاش علمی و فنی شهید

انتقام سخت از عاملان این ترور در دستور کار قرار گرفت

پیام فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی :

انتقام سخت از عاملان این ترور در دستور کار قرار گرفت