گیلانیان
سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱ Tuesday, 29 November , 2022
ژانویه 10, 2016 کد خبر : 44944 خبر ها

اینترنت پر سرعت یا آیینه دق

اینترنت پر سرعت یا آیینه دق

گیلانیان : مفهوم اینترنت پرسرعت زمانی دلچسب است که به راستی قابل لمس باشد اما مدت‌هاست از این مفهوم در گیلان خبری نیست و سرعت اینترنت از سرعت لاک‌پشت نیز پایین‌تر است.

اختلالات اینترنتی موجب می‌شود کاربر سرعت اینترنت و پهنای باند را نسبت به آنچه که گفته می‌شود بسیار کمتر احساس کند و پهنای باند برخلاف تعهد اپراتورها است.

با توجه به اینکه امروزه بیشتر فعالیت‌ها از طریق اینترنت انجام می‌شود نیاز به تکنولوژی هر روز در حال افزایش است، اما مناسب با آن خدمات زیرساختی هنوز مهیا نیست و با کندی شدید سرعت اینترنت مواجه هستیم.

کندی سرعت اینترنت در گیلان به حدی است که موجب اختلال در کار و گرفتن وقت زیاد از کاربر شده و نمی‌توان فعالیت‌ها را به‌هنگام انجام داد.

گفته می‌شود بخشی از اختلال به وجود آمده از شرکت ارتباطات زیرساخت بوده و یا تجهیزات شبکه دسترسی اکسس است که با کندی و یا قطعی اینترنت مواجه می‌شویم.

رعایت نکردن ضریب به اشتراک‌گذاری پهنای باند توسط اپراتورهای ارائه‌دهنده نیز موجب ضرر کاربر شده و در نتیجه از سرعت دلچسب اینترنت محروم می‌شود.

باید به مطلب خبرگزاری فارس این نکته افزوده شود افرادی چون نگارنده که با توجه به نوع کار به اینترنت پر سرعت نیاز دارند و بابت این نیاز نیز هزینه لازم پرداخت می نمایند با کمال تاسف به جای بهره مندی از این پدیده چیزی جز ناراحتی اعصاب نصیب مشترکین نمی شود .

هر وقت نیز از شدت ناراحتی با اپراتورهای ۲۰۲۰ مخابرات تماس گرفته می شود پس از تماس های مکرر و صف انتظار طولانی آهنگین پاسخ شنیده می شود (هاست) با مشکل مواجه شده ، یعنی (هاس)، (ماست) شده !!؟؟ در حالیکه کم و بیش همه می دانند شرکت مخابرات علیرغم اینکه با مشکل پهنای باند مواجه هست باز در حال فروش اشتراک اینترنت پرسرعت لاک پشتی است و بدون توجه به حق و حقوق مشترکین مشغول افزایش درآمد خود است ؟!

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد