گیلانیان
دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ Monday, 30 January , 2023
آگوست 23, 2012 کد خبر : 11837 دسته‌بندی نشده

گيلانيان تا كي بايد اين اهانت ها را تحمل نمايند ؟!

آقای مدیر کل ! اینجا گیلان است یا شهر هرت ؟!

آقای مدیر کل  ! اینجا گیلان است یا شهر هرت ؟!

اختصاصی گیلانیان : روزگاری نه چندان دور روزنامه ها نوشته بودند ۱۵۰ مورد نقص فنی پیکان شناسائی و رفع شده است . زنده یاد صابر فومنی در مجله ( گل آقا ) نوشته بود : مگر پیکان چقدر نقص فنی داشت که بعد از این همه سال شما ۱۵۰ مورد آن را شناسائی و رفع کردید !؟

این مقدمه بی مناسبت با خبر مورخه ۲۸ مرداد ۱۳۹۱ خبرگزاری فارس نیست که نوشته بود : “ مدیرکل امور اجتماعی استانداری گیلان از کاهش ۴۰۰ درصدی جرایم اجتماعی در سال گذشته در این استان خبر داد

حال جا دارد عین سؤال مرحوم گل آقا از مدیر کل محترم امور اجتماعی استانداری گیلان پرسیده شود : مگر چند درصد مردم گیلان مرتکب اعمال مجرمانه می شوند که در سال گذشته ۴۰۰ درصد تقلیل پیدا کرده است ؟!

از حداقل مولفه های یک مدیریت خوب این است که مدیر بداند در امور اجتماعی کاهش هر چیزی می تواند به ۱۰۰ درصد و حتی کاملا به صفر برسد و شاید این روز ها تنها تورم باشد که از مرز صددرصد عبور می کند و بهترین گواه آن قیمت های رو به رشد کالا هاست که همگان آنرا لمس می کنند ؛ مثل افزایش قیمت شیر تا ۲۰۰ درصد ، ماست تا ۵۰ درصد ، گوشت تا ۲۵ درصد ، نان ۲۵ تا ۳۵ درصد و الی آخر .

وقتی آمار جرائم اجتماعی با ۴۰۰ درصد کاهش مواجه می شود به معنی آن است که تا پیش از این کاهش ، تقریبا بخش اعظم جمعیت استان به نوعی آلوده به بزه های اجتماعی بوده اند ! که این تصور اهانت به مردم خوب و فهیم استان گیلان است !!!

صرفنظر از اینکه برای حفظ تعادل روانی جامعه و افزایش ضریب امیدواری به زندگی هر خبری گفتنی و نوشتنی نیست ولی حداقل انتظار از همکاران خبر نویس ما در خبرگزاری فارس این بود از آن مدیر محترم سؤال می کردند :

نتیجه حاصله بر اساس چه مولفه ها و معیاری به دست آمده است ؟

در سال پیش از سال آماری ایشان ، سقف اعمال مجرمانه اجتماعی در گیلان چقدر بوده و در سالی که چنین اظهار نظری نموده اند چقدر از اعمال مجرمانه اجتماعی همچنان به قوت خود باقی است ؟!

آیا با این همه کاهش جرائم اجتماعی ، به مرز سلامت رسیده‌ایم یا خیر ؟

و اگر نرسیده ایم کی مردم استان از این آلودگی موهوم پاک خواهند شد ؟؟!!

آقای مدیر کل ! ایرانیان عزیزی که این خبر را می بیند ، این سؤال برایشان پیش نخواهد آمد آیا سرزمین جغرافیایی مد نظر شما گیلان بوده یا تگزاس در غرب وحشی ! که با تلاش های صورت گرفته اعمال مجرمانه اجتماعی در آن ۴۰۰ درصد تقلیل پیدا کرده است ؟!

آقای مدیر ! وقتی شما به عنوان یک مدیر گیلانی انشاء الله ندانسته و ناخواسته به کیان گیلانیان اهانت می‌کنید از غریبه ها چه انتظاری می توان داشت ؟

البته از مجموعه ای که دارای سخنگویان عدیده در هر حوزه است شاید نباید بیش ازین انتظار داشت !!

اخبار مرتبط

نظرات

  • اقای لطفی سلام . روزی بالای منبر روحانی سخنرانی میکرد زیر منبر فردی با صدا بلند گریه میکردد روحانی سوال کرد حاجی چیه ؟ کفت حاج اقا من اندر خم یه کوچه ام روحانی گفت خوشا به حالت که اندر خم یک کوچه ای من راه کوچه را نمی دانم .
    آقای لطفی کسی که قیمتش یک ژتون غذای محل کار بوده چنین برآوردی از ایشان بعید نیست شاهد ماجرا آقای امید … . از ایشان سوال کنید شما روز انتخابات ریاست جمهوری در چلوکبابی حسین جول سه راه ملاسرا با چه کسانی ناهار خوردید
    این جدای از آن مذاکره تلفنی که داشتید
    بعد از ناهار به چه کسی رای دادید؟!!!

  • تو رو خدا اقای استاندار جلوی این مراکز معاینه فنی رو در سظح استان بگیریدبا کمال راحتی در حال چباول بول هستند امار دروغ به استانداری میدهند در خانه خود سیستم دارند و ازمردم بی گناه ۳ برابر بول میگیرند تا بک کارت معاینه بدهند جلوگیری کنید تو رو خدا از افراد غیر تحصیل کرده در مراکز استفاده می کنند ادم های خلاف کاری هستند

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی