گیلانیان
چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ Wednesday, 7 December , 2022
آگوست 1, 2011 کد خبر : 2010 خبر ها

رهبر معظم انقلاب :

این انقلاب بی نام خمینی در هیچ جای جهان شناخته شده نیست

این انقلاب بی نام خمینی در هیچ جای جهان شناخته شده نیست

گیلانیان: علی رغم انعکاس وسیع خبری با تیتر ” احمدی نژاد : هر کس کنار ما بنشیند دستگیرش می کنند ” و نقل جمله منتسب به استاندار گیلان مبنی بر “قبلاً دنیا ایران را به کوروش کبیر می‌شناختند ولی الان به محمود کبیر می‌شناسند! ” در سایت های مختلف تحلیلی و خبری مانند :

آفتاب ، فردا نیوز ، اشتهارد ، پارلمان نیوز ، آتی نیوز ، انقلاب اسلامی ، رویش نیوز ، فرارو و …

مهدی سعادتی استاندار گیلان در جلسه شورای اداری استان ضمن اشاره به برخی اظهار نظرهای غیرمنصفانه و تخریب‌گونه تعدادی از وبلا‌گ‌ها و سایت‌های غیررسمی ؟! اظهار داشت: بنده در این جلسه بیان کردم که ایران دارای پیشرفت‌های گسترده‌ای است ولی برخی سایت‌ها به نقل از بنده عنوان کردند که ایران را قبلا به نام کوروش کبیر می‌شناختند و امروز به نام احمدی‌نژاد کبیر می‌شناسند که سوءاستفاده از این موضوع نشانه بغض و کینه دشمنان است !

با توجه به تکذیب صحت خبر توسط جناب استاندار ، و گله مندی ایشان از وب سایت هایی که آنها را غیر رسمی و نشانه بغض و کینه دشمنان دانسته اند باید به جناب استاندار محترم یادآوری شود که جنابعالی قبلا هم این تعبیر را در جلسه معارفه خود به کار برده اید و مسبوق به سابقه است ولی گویا به یاد نمی آورید  ؟!

ما گیلانیان ضمن ارج نهادن به خدمات ارزنده دکتر محمود احمدی نژاد ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران  باورمان جمله معروف مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای ست که فرموده اند :

این انقلاب بی نام خمینی در هیچ جای جهان شناخته شده نیست.

اخبار مرتبط

نظرات

  • با سلام:اگر سایت گیلانیان خود را متعهد بداند که هر ماه یا فصلی فرمایشات استاندار یا هر مدیری دیگر را تحلیل محتوا کندو به افکار عمومی ارایه دهد اطمینان داشته باشید که کسی جرات نمی کند بدون مطالعه و دقت و بررسی بازتاب سخنش ، حرفی بزندو وظیفه رسانه همین است؛ نظارت مدنی ؟!

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی