گیلانیان
یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ Sunday, 13 June , 2021
ژوئن 22, 2020 کد خبر : 78917 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

استاندار گیلان :

بازرسی‌های سرزده ناظران و برخورد با تخلفات، آرامش را به جامعه منتقل می‌کند

بازرسی‌های سرزده ناظران و برخورد با تخلفات، آرامش را به جامعه منتقل می‌کند

استاندار گیلان : استاندار گیلان با قدردانی از فعالان صنفی استان که در ایام کرونایی همراهی و همکاری خوبی با مجموعه خدمتگزاران مردم در دولت داشتند؛ گفت: بازرسی‌های سرزده ناظران و اطلاع رسانی شایسته، آرامش خاطر را به جامعه منتقل می‌کند.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ دکتر ارسلان زارع در جلسه ستاد تنظیم بازار استان، با تبریک مناسبت روز اصناف و قدردانی از تلاش‌های ۱۱۰ هزار واحد صنفی فعال گیلان افزود: فعالان صنفی در ایام کرونایی همراهی و همکاری خوبی با مجموعه خدمتگزاران مردم در دولت داشتند.

وی بر لزوم در کنار یکدیگر بودن به منظور عبور از فراز و نشیب های دوره گذار در کشور تاکید و تصریح کرد: در شرایط آرامش و ثبات ، فعالیت ها به خوبی انجام می شد و این انتظار است در فراز و نشیب ها نیز برای هدایت کشتی ، در کنار هم باشیم.

استاندار گیلان به همراهی بخش اعظم اصناف با مردم و دولت براساس اخلاق، عدالت و انصاف اشاره کرد و گفت: برخی سودجویان نیز در بعضی مواقع، دست به احتکار کالاهایی می زنند که در این شرایط ، انتظار مردم تشدید نظارت و بازرسی هاست.

وی با بیان اینکه بازرسی‌های سرزده ناظران و برخورد با تخلفات، آرامش خاطر را به جامعه منتقل می‌کند، افزود: با تلاش خدمتگزاران مردم هیچگونه کمبودی در تامین کالاهای اساسی در گیلان وجود ندارد.

دکتر زارع در خاتمه سخنانش به اقدامات صورت گرفته در جهت صرفه جویی و کاهش هزینه‌ها در بخش دولتی اشاره و این انتظار را مطرح کرد که در دیگر بخش ها نیز مصرف بهینه مورد توجه باشد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون  تعاونی توزیع نمی شود

قابل توجه اداره صمت و اتاق اصناف گیلان:

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون تعاونی توزیع نمی شود

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

یکی از کرامات نماینده رشت:

مدیر مسئول :

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

یادداشت شریعتمداری :

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

سید عبدالله میرحسینی مقدم، مشاور فنی صندوق چای کشور

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد