گیلانیان
یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱ Sunday, 25 September , 2022
ژانویه 22, 2014 کد خبر : 23987 خبر ها

بازرگانان چینی در کشاورزی و گردشگری گیلان سرمایه‌گذاری می‌کنند

بازرگانان چینی در کشاورزی و گردشگری گیلان سرمایه‌گذاری می‌کنند

گیلانیان : سفیر چین در ایران با تأکید بر اینکه منطقه آزاد انزلی، کشاورزی و گردشگری گیلان فرصت‌های سرمایه‌گذاری خوبی دارد، گفت: بازرگانان چینی در کشاورزی، گردشگری و پروژه‌های عمرانی گیلان سرمایه‌گذاری می‌کنند.

یاهونگ یانگ بعد از ظهر امروز در نشست با استاندار گیلان با بیان اینکه گیلان توانایی‌های زیادی برای سرمایه‌گذاری دارد، اظهار کرد: منطقه آزاد انزلی فرصت‌های زیادی را برای سرمایه‌گذاری فراهم می‌کند.

وی با بیان اینکه آمادگی افزایش میزان مبادلات تجاری و سرمایه‌گذاری در ایران هستیم، افزود: چین یکی از بزرگترین شرکای تجاری جمهوری اسلامی ایران است.

سفیر چین در ایران با بیان اینکه فرصت‌های و ظرفیت‌های موجود برای سرمایه گذاری مشترک تجار چینی و گیلانی زیاد است، گفت: پروژه‌های قابل توجهی در گیلان وجود دارد که می‌توانند فرصت مناسب برای سرمایه گذاران و تجار چینی باشند.

یانگ، با تأکید بر اینکه همکاری‌های زیادی با ایران داریم و در تلاشیم این همکاری‌ها گسترش یابد، تصریح کرد: گیلان استان زیبایی‌هاست و فرصت‌های زیادی را برای سرمایه‌گذاری دارد.

وی با تأکید بر اینکه منطقه آزاد انزلی، کشاورزی و گردشگری گیلان فرصت‌های سرمایه‌گذاری خوبی دارد، گفت: بازرگانان چینی در کشاورزی، گردشگری و پروژه‌های عمرانی گیلان سرمایه‌گذاری می‌کنند .

همچنین سفیر چین در دیدار با مدیران منطقه آزاد انزلی، خاطرنشان کرد: با برنامه‌ریزی جاده ابریشم را احیا می کنیم و این جاده اهمیت زیادی دارد.

سفیر چین در ایران با بیان اینکه آشنایی زیادی با منطقه آزاد انزلی نداشتم، گفت: وقتی از شرکت‌های چینی پرسیدم از مدیران این منطقه رضایت کامل داشتند.

یانگ با تأکید بر اینکه شرکت های چینی را تشویق می‌کنم واردات خود را از این مسیر انجام دهند، تصریح کرد: فرصت‌های خوبی در منطقه آزاد انزلی وجود دارد . /منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی