گیلانیان
جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ Friday, 19 August , 2022
ژوئن 26, 2022 کد خبر : 83714 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

بازگشت طرح تعیین تکلیف نیروهای انسانی به کمیسیون اجتماعی

بازگشت طرح تعیین تکلیف نیروهای انسانی به کمیسیون اجتماعی

گیلانیان : به گفته عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی کلیت طرح تعیین تکلیف نیروهای انسانی با حمایت نمایندگان مجلس در صحن علنی رای آورده و برای رفع مشکل همه نیروهای انسانی آموزش‌و‌پرورش و علوم پزشکی به کمیسیون بازگشت.

جبار کوچکی‌نژاد عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی امروز با اشاره به بررسی طرح تعیین تکلیف نیروهای دستگاه‌های دولتی و شرکت‌ها اظهار کرد: کلیت طرح در صحن علنی رأی آورد اما برای رفع نواقص تعیین تکلیف نیروهای انسانی دوباره به کمیسیون اجتماعی بازگشت.

وی با بیان اینکه دو وزارتخانه آموزش و پرورش و علوم پزشکی بیشترین حجم نیروی انسانی را دارد اما همه نیروهای غیر رسمی و قراردادی این دو وزارتخانه در طرح مذکور دیده نشد، تصریح کرد: در دستگاه علوم پزشکی قرادادی‌هایی مانند قرارداد ۸۹ روزه و همچنین نیروهای غیررسمی آموزش و پرورش اعم از نهضت، خرید خدمات، غیرانتفاعی و همه گروه‌هایی که با این آموزش و با این وزارتخانه در ارتباط هستند در این طرح دیده نشده است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای تعیین تکلیف نیروهای دستگاه‌های دولتی و شرکت‌ها باید همه گروه‌ها به عنوان نیروی انسانی در نظر گرفته شود تا حقی ضایع نشود، افزود: در طرح تعیین تکلیف نیروهای دستگاه‌ها همه گروه‌های غیر رسمی علوم پزشکی و آموزش و پرورش باید لحاظ شود لذا برای رفع این موضوع این طرح به کمیسیون بازگشت.

وی با بیان اینکه نیروهای مدارس غیرانتفاعی هم به عنوان نیروی انسانی آموزش‌و‌پرورش تعریف شده و باید در این طرح دیده شود، گفت: کلیت طرح تعیین تکلیف نیروهای انسانی با حمایت نمایندگان مجلس در صحن علنی رای آورده و برای رفع مشکل همه نیروهای انسانی آموزش و پرورش و علوم پزشکی به کمیسیون بازگشت.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی