گیلانیان
سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ Tuesday, 7 February , 2023
اکتبر 29, 2012 کد خبر : 14173 خبر ها

سعید حسنی پور قهرمان کاراته جوانان جهان

باز هم دیده نشدم !

باز هم دیده نشدم !

گیلانیان : قهرمان گیلانی کاراته جهان گفت: می‌توانستم در مسابقات جهانی پاریس عضو تیم ملی شوم اما با حضور نیافتن مدیر فنی تیم های ملی آرزوهای من نقش بر آب شد.
سعید حسنی‌پور با اشاره به نتیجه نگرفتن تیم ملی کاراته در مسابقات قهرمانی آسیا در ازبکستان اظهار کرد: پس از اینکه ملی‌پوشان در این مسابقات نتیجه نگرفتند همه فکر می‌کردند با تغییر کادر فنی می‌توان نتایج بهتری حاصل کرد که این امر صورت نگرفت.

وی افزود: پس از این ماجرا در رسانه‌ها صحبت‌هایی مطرح و مسایلی افشا شد و برخی کاراته‌کاران در اعتراض به ابقای کادر فنی در مسابقات انتخابی شرکت نکردند، زیرا معتقد بودند نفرات خاصی از قبل انتخاب شده‌اند.

این قهرمان کاراته جوانان جهان با بیان اینکه با نحوه انتخاب افراد مشکل دارم، ادامه داد: مدیر فنی تیم‌های ملی بارها عنوان کرده که درهای تیم ملی به روی تمام کاراته‌کاران باز است، اما نمی‌دانم چرا وی در مسابقات هفته‌های اخیر لیگ حضور نداشت.

وی با بیان اینکه در هفته‌های گذشته تمرینات را با تلاش‌های مستمری ادامه دادم، ابراز کرد: با وجود اینکه نمایش قابل قبولی در لیگ داشتم و حتی در روزهای آخر نیز فکر می‌کردم می‌توانم جایی در تیم ملی داشته باشم اما مدیر فنی غیبت داشت.

حسنی‌پور اضافه کرد: بسیار راحت می‌توانستم در مسابقات جهانی پاریس عضو تیم ملی شوم اما با حضور نیافتن «ناظریان» باز هم دیده نشدم و آرزوهای من نقش بر آب شد.

وی متذکر شد: با وجود اینکه در هفته‌های اخیر نفرات تیم ملی در لیگ مسابقات را واگذار کرده بودند اما باز هم نفرات فیکس انتخابی بودند.

این قهرمان کاراته، موضوع اشتغال را یکی از دغدغه‌های ورزشکاران و ملی پوشان دانست و تصریح کرد: استاندار قبلی گیلان به ما وعده اشتغال داده بود و با وجود اینکه بنده و دیگر دوستانم در تیم ملی کاراته تمام تلاش‌ خود را صرف افتخارآفرینی برای ایران و گیلان در میادین بین‌المللی و جهانی کردیم و فارغ‌التحصیل هم شدیم اما وعده داده شده عملی نشد و نمی‌دانیم چه کسی می‌تواند گامی موثر برای ایجاد اشتغال قهرمانان و مدال‌آوران کاراته در استان بردارد.

وی با آرزوی مدال گرفتن ملی‌پوشان کاراته جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد: اگر در مسابقات مذکور ملی‌پوشان نتایج خوبی بگیرند دنیا کاراته ایران را به چشم قهرمان می‌بیند در غیر این صورت شرایط سختی را در پیش خواهیم داشت./فارس

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی