گیلانیان
دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ Monday, 30 January , 2023
مارس 15, 2013 کد خبر : 17732 خبر ها

با حضور رئیس فدراسیون تکواندو

باقری رئیس هیئت تکواندو گیلان شد

باقری رئیس هیئت تکواندو گیلان شد

گیلانیان : مجمع انتخابات رئیس هیئت تکواندوی گیلان ظهر امروز با حضور محمد پولادگر رئیس فدراسیون، محمد بابایی مدیرکل ورزش و جوانان گیلان و اعضای مجمع برگزار شد.
مدیرکل ورزش و جوانان گیلان در این مجمع با اشاره به تلاش ۲۸ ساله علی فرسادروح رئیس سابق هیئت تکواندوی استان، اظهار کرد: باید نگاه عادلانه و منصفانه به این رشته ورزشی داشت.
محمد بابایی افزود: در حوزه ورزش و جوانان اقدام‌های زیادی انجام شده است.
وی کسب عنوان سومی اداره کل ورزش و جوانان استان در عمران، مقام برتر در حوزه روابط عمومی در وزارت ورزش و عنوان نخست در اوقات فراغت در سطح کشور را برخی از این اقدام‌ها بیان کرد.
مدیر‌کل ورزش و جوانان گیلان با اشاره به تشکیل کارگروه بررسی وضعیت هیئت‌های ورزشی استان، ادامه داد: کارشناسان اداره کل ورزش و جوانان عصرها در جلسه‌ای با هیئت‌های ورزشی مسائل و مشکلات آن ها را مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌دهند تا مشکلات ورزش برطرف شود.وی اضافه کرد: این مجمع طبق قوانین و مقررات برگزار شد و اعضای مجمع نیز پس از طی مراحل قانونی در مجمع حاضر شده بودند.
بابایی، کاندیدا نشدن فرسادروح را تنها به دلیل بازنشستگی وی عنوان کرد و گفت: باید از تجربیات وی در تکواندو استفاده کرد و فضای دوستانه را در این رشته ورزشی حفظ کرد.
به گزارش فارس، محمود باقری‌خطیبانی با ۱۵ رای از ۱۸ رای مأخوذه تا چهار سال به عنوان رئیس این هیئت انتخاب شد.
محمد بابایی مدیرکل ورزش و جوانان گیلان با اهدای لوح تقدیر از تلاش ۲۸ ساله علی فرسادروح رئیس سابق هیئت تکواندوی گیلان تجلیل و قدردانی کرد.علی فرسادروح رئیس هیئت سابق هیئت تکواندو با بخشنامه وزارت ورزش و جوانان مبنی بر حضور نداشتن بازنشستگان در رأس هیئت‌ها و فدراسیون‌های ورزش، نتوانست در این انتخابات شرکت کند.
حسن بقای بوستانی و قدیر سعیدی‌خواه دو کاندیدای ریاست هیئت تکواندو به نفع فرهاد لامعی انصراف دادند.
فرهاد لامعی در پایان انتخابات مذکور، سه رای از ۱۸ آرای اخذ شده را کسب کرد.

اخبار مرتبط

نظرات

  • از تلاش استاد اخلاق جناب آقای فرسادروح کمال تشکر را داریم و همچنین از انتخاب حاج محمود عزیز بسیار خرسندیم، انشاء ا… در پست حساس کنونی موفق و موید باشند

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی