گیلانیان
جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ Friday, 9 December , 2022
ژانویه 12, 2016 کد خبر : 44997 خبر ها

رئیس کانون کارآفرینان گیلان:

بانک ها باید از اشتغال پایدار حمایت کنند

بانک ها باید از اشتغال پایدار حمایت کنند

گیلانیان : رئیس کانون کارآفرینان گیلان گفت: بانک ها باید از سرمایه ای که موجب اشتغال پایدار می شود حمایت کنند.

افشین رحیمی عصر سه شنبه در نشست خبری با خبرنگاران کاروان خبری دهه فجرگیلان اظهار کرد: کانون کارآفرینی، محور اقتصاد مقاومتی است و وجود  نداشتن کار آفرینی در راستای اشتغال و توسعه، خللی بود که در استان احساس می شد.

وی با تاکید بر اینکه سرمایه های ایجاد کننده اشتغال پایدار، مترصد  حمایت هستند گفت: بانک ها باید در اعطای تسهیلات به سرمایه گذاران در امر کار آفرینی حمایت های ویژه به عمل آورند.

رحیمی در ادامه با اشاره به قانون کار و کیفیت بخشی به عملکرد کارگران تصریح کرد: قوانین ناکار آمد باید به قوانین کار آمد تبدیل شوند و با ایجاد شرایط مناسب کارآفرینی، سرمایه گذاران را به سرمایه گذاری در طرح های کار آفرینی ترغیب کرد.

رئیس کانون کارآفرینان گیلان در راستای استفاده از فرصت های موجود در گیلان خطاب به مسئولان این استان گفت: تمام مسئولان باید در کنار امور اجرایی، خلاق و کارآفرین نیز باشند.

 به گفته رحیمی زمینه های مناسبی برای فرهنگ سازی در خصوص کار آفرینی وجود دارد و اقتصاد مقاومتی با تبیین روحیه کارآفرینی امکان گذر از دوران فعلی را نیز دارد.

وی همچنین از راه اندازی اولین مرکز مشاوره کار آفرینی در دهه فجر امسال خبر داد و افزود: این طرح به صورت هدفمند برای انجام راهکار دائمی در فضای اشتغال قرار می گیرد.

به گفته این مسئول، کارآفرینی سرشار از سوژه های اشتغال است و برای فر هنگ سازی و تبیین سوژه ها به کمک رسانه ها نیاز است.

کاروان خبری دهه فجر متشکل از خبرنگاران رسانه های گیلان در ادامه از خط تولید کارخانه سوسیس و کالباس  و کارخانه داروسازی بازدید به عمل آوردند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی