گیلانیان
دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ Monday, 30 January , 2023
آگوست 14, 2013 کد خبر : 21024 خبر ها

نماينده آستارا در مجلس:

باید به یاری دولت تدبیر و امید بشتابیم

باید به یاری دولت تدبیر و امید بشتابیم

گیلانیان : نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی گفت: وزرای پیشنهاد شده کابینه دولت یازدهم ولایتمدار ، توانمند ، کارآمد ، دلسوز نظام ، متعهد و متخصص هستند و باید همه به یاری دولت تدبیر و امید بشتابیم.

صفر نعیمی روز سه شنبه افزود: حجت الاسلام حسن روحانی در دوران قبل از انقلاب شکوهمند اسلامی اولین کسی بود که در سخنرانی خود بنیانگذار کبیر انقلاب را امام خمینی(ره) خطاب کرد و در دوران جوانی پس از انقلاب اسلامی به پست های کلیدی کشور منصوب شد.
وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری در مراسم تنفیذ لقب دانشمند را به حجت الاسلام روحانی دادند، اضافه کرد: با این اوصاف ایشان در انتخاب کابینه خود به طور یقین با درایت اقدام کرد.
نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: رییس جمهوری با شعار تدبیر و امید در جامعه امید آفریده و بر انجام تکلیف خود ثابت قدم است.
وی با اشاره به سابقه درخشان رییس جمهوری ادامه داد: باید اما و اگر را درباره کابینه دولت یازدهم کنار بگذاریم چرا که اعضای کابینه دولت یازدهم به اندازه سن برخی از نمایندگان مجلس سابقه مدیریتی در سطح کلان داشته و دارند.
به گفته نعیمی؛ بسیاری از اعضای کابینه رزمنده ، ایثارگر ، جانباز و عضو خانواده معظم شهدا هستند.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خدمات صادقانه اعضای معرفی شده کابینه را در طول دوران انقلاب غیر قابل انکار خواند و گفت: وزرای پیشنهادی بنا به اصرار رییس جمهوری پا به این عرصه حساس گذاشته اند و باید با دادن رای اعتماد به حمایت از دولت بشتابیم.
جلسه رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت یازدهم از روز گذشته (دوشنبه ۲۱ مردادماه) در مجلس شورای اسلامی آغاز شده است./منبع: ایرنا

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی