شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ Saturday, 23 June , 2018
اسفند ۳, ۱۳۹۶ کد خبر : 65645 خبر ها

باید انصاف را در رفتار خود به عنوان کسانی که متولیان امر هستیم رعایت کنیم

باید انصاف را در رفتار خود به عنوان کسانی که متولیان امر هستیم رعایت کنیم

گیلانیان : معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در نشست با فرمانداران استان با بیان اینکه در برداشت های خود باید بپذیریم، افراد دیگری وجود دارد که همانند ما فکر نمی‌کنند و باید برای آنها احترام قائل شویم افزود: باید انصاف را در رفتار خود به عنوان کسانی که متولیان امر هستیم رعایت کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان این نشست که در محل دفتر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری برگزار گردید ، وی با بیان اینکه در شروع هرکاری انتظار بر این است تا نوع اولویت و شیوه انجام کار مورد انتظار تبیین شود افزود: اصل وحدت فرماندهی و تعریف درست خواسته از جمله نکات مهمی است که باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشیم.

وی با بیان اینکه تغییرات در جهان به صورت فشرده و پرشتاب در حال طی مسیر است افزود: ما کشوری هستیم که در حال‌گذار بوده و احساس تغییر در آن محسوس‌تر است و باید نهایت تلاش خود را به کار گیریم تا نوع فعالیت به شکلی باشد تا این گذار به درستی طی شود و در جهت تحقق این مهم در درجه اول نیازمند اعتمادسازی هستیم.

وی با بیان اینکه هیچ مسئولی نمی‌تواند موفق باشد مگر اعتماد متقابل میان خود و جامعه به وجود آورد افزود: فرمانداران به عنوان نماینده عالی دولت برای ایجاد اعتماد می‌بایست رویکرد صادقانه و سالمی داشته باشند.برای اعتماد سازی باید مردم این احساس را داشته باشند که هر آنچه را که از کلام، فکر، اندیشه، رفتار و اعمال مسئولین جاری می‌شود چیزی جزصداقت نیست.

وی ضمن تاکید بر برقراری رابطه با محبت میان مسئولین و مردم واحساس مسنولیت نسبت به تمامی افراد جامعه بر ضرورت حمایت فرمانداران از مواضع دولت تأکید کرد و افزود: ما نماینده دولت هستیم و باید ابتدا سیاست‌های ان برای ما تبدیل به باور شود تا بتوانیم از این باور ها حمایت کنیم.

وی با بیان اینکه چنین برداشتی که همگان باید به مانند ما فکر کنند خطا است افزود: باید در عملکردهایمان انصاف را داشته باشیم.در برداشت های خود باید بپذیریم، افراد دیگری وجود دارد که همانند ما فکر نمی‌کنند و باید برای آنها احترام قائل شویم پس باید انصاف را در رفتار خود به عنوان کسانی که متولیان امر هستیم رعایت کنیم.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

ستاره پرفروغ گيلاني ادبيات ايران

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

سالروز در گذشت جهان پهلوان نامجو بر شما تسلیت باد :

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

يكي ديگر از اعضاي تالار مشاهير گيلانيان را بيشتر بشناسيم :

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش

به یاد محرم هایی که حاجی آباد شاهد حضور حاجی بود :

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش