گیلانیان
دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ Monday, 25 January , 2021
اکتبر 5, 2019 کد خبر : 75261 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان :

با تلاش های بسیجیان، مصرف برق ، ۸ درصد کاهش یافت

با تلاش های بسیجیان، مصرف برق ، ۸ درصد کاهش یافت

گیلانیان : « عظیم بلبل آبادی» مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان در مراسم افتتاحیه دفتر پایگاه مقاومت حمزه سیدالشهدای برق منطقه ای گیلان گفت: با همت و تلاش فرمانده پایگاه مقاومت حمزه سیدالشهدا، دفتر پایگاه در سریع ترین زمان ممکن آماده شد و بنده از مجموعه اقدامات ایشان جهت احداث دفتر پایگاه قدردانی می کنم. امیدوارم پایگاه بتواند کمک موثری در دستیابی شرکت به اهدافش داشته باشد.

«بهمن داراب زاده» معاون برنامه ریزی و تحقیقات شرکت برق منطقه ای گیلان در این مراسم گفت: در طی یکسالی که مسئولیت فرماندهی پایگاه مقاومت حمزه سیدالشهدای شرکت برق منطقه ای گیلان را برعهده گرفتم، اولین و ضروری ترین نیاز پایگاه ، احداث مکانی جهت متمرکز کردن و انسجام بخشیدن به فعالیتهای پایگاه بود. که به شکر خدا امروز شاهد افتتاح پایگاه خواهیم بود.

داراب زاده ضمن قدرانی از حمایتهای مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان در احداث دفتر پایگاه گفت: در حال حاضر ۱۰۰ نفر عضو پایگاه می باشند و بر اساس سیاستگذاریهای انجام شده تصمیم داریم هر سال به تعداد اعضای پایگاه افزوده شود. از جمله اهداف و ایده آرمانی پایگاه مقاومت ، جذب حداکثری و مشارکت همه کارکنان در فعالیت های پایگاه مقاومت می باشد.

«سردار صحراپور» معاون امور استان های مرکز مقاومت بسیج وزارت نیرو در مراسم افتتاحیه دفتر پایگاه مقاومت حمزه سیدالشهدای برق منطقه ای گیلان، گفت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، ملت شریف ایران لحظه ای دست از تلاش و کوشش بر نداشت و امروز پس از چهل سال مجاهدت و به به برکت خون شهدا توانستیم از نظر علمی، فنی،نظامی و … به مراتب بالایی برسیم و اینک به درجه ای از قدرت دست یافته ایم که ابرقدرت های جهان مات و مبهوت مانده اند.

وی افزود: افتتاح دفتر پایگاه نوید حرکت و پویایی است و می تواند به شرکت در دستیابی به اهدافش کمک موثری کند. ما باید بخاطر خدمت به ملت شریف ایران به خودمان ببالیم و به آن افتخار کنیم.

وی افزود: ورود بسیج در مباحث فنی شرکت می تواند کارآمد و موثر باشد. با ورود بسیج به موضوع مدیریت مصرف برق در سال ۹۵، توانستیم حدود ۸ درصد کاهش مصرف برق را داشته باشیم. ما باید ایمان داشته باشیم که در پایگاه های مقاومت، فعالیت ها و اقدامات بزرگی را می توان انجام داد.

سردار صحراپور با مقدس عنوان کردن پایگاه مقاومت، افزود: باید با پشتکار و مداومت، قدم های موثری در راستای اهداف بسیج برداریم و باور داشته باشیم که برای دستیابی به اهداف صنعت آب و برق ، می توانیم خدمات شایسته ای را انجام دهیم.

گفتنی است که در پایان این مراسم، لوح سپاسی به خانواده های معظم شدا، ایثارگران و رزمندگان اهدا شد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون  تعاونی توزیع نمی شود

قابل توجه اداره صمت و اتاق اصناف گیلان:

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون تعاونی توزیع نمی شود

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

یکی از کرامات نماینده رشت:

مدیر مسئول :

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

یادداشت شریعتمداری :

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

سید عبدالله میرحسینی مقدم، مشاور فنی صندوق چای کشور

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

رشت- علی کشت پرور بین کلایی

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

کشف ۹۱۴ هزار قلم کالای احتکار شده پزشکی و بهداشتی در گیلان

فرمانده نیروی انتظامی گیلان خبر داد :

کشف ۹۱۴ هزار قلم کالای احتکار شده پزشکی و بهداشتی در گیلان

دولت برخی ازقوانین مصوب مجلس را اجرا نمی کند

عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس :

دولت برخی ازقوانین مصوب مجلس را اجرا نمی کند

سوء مدیریت عامل اصلی نابسامانی وضعیت بورس

نماینده لاهیجان و سیاهکل :

سوء مدیریت عامل اصلی نابسامانی وضعیت بورس